podviedla som ho...

Príspevok v téme: podviedla som ho...
lea

ahojte,3 roky chodim s mojim chlapcom a teraz mame neaku krizu,neviem co to je ale akosi sme si uz prestali chybat,uz sa tak casto nestretavame a pod....nechceme si ani jeden priznat ze to uz slabne,...mam jedneho priatela z ktorym sa rada stretavam stale si piseme a ja som sa snim vyspala,neviem teraz co mam robit,ci mam byt ticho a nepovedat mu to alebo sa mam s nim rozist,?lenze ja sa bojim toho ze ked sa s nim rozidem tak mi bude potom chybat a tak,chapete nie?neviem co mam robit ,poradte nieco..

lilly

Del, ja netvrdím, že bude šťastná, hovorím len ako to bolo v mojom prípade, ona si musí dať pozor a vidieť ako sa to ďalej vyvíja v novom vzťahu ak ho plánuje...ak sa jej to s ním nebude páčiť, môže sa kľudne vrátiť k bývalému

lilly

Lea zabudla som ešte povedať, že v žiadnom prípade nehovor terajšiemu priateľovi čo sa stalo medzi tebou a tvojim kamarátom, to by sa mohlo potom obrátiť veľmi proti tebe...také veci sa nehovoria..ver mi mám skúsenosti..nechaj si to pre seba a nehovor to pre istotu ani najlepšej kamoške...

del12

Vear, može byt, ale može byt aj to, že prave potom bude verit naozaj.
Ak je už zrely muž, tak sa s tym vyrovna.

vear

Del, nemusí mu klamať, môže mu povedať aj pravdu, ale ak by sa dali znovu dokopy, tak už by jej určite tak neveril, ako predtým.

lilly

Ahoj Lea, tak to ako by som čítala môj príbeh pred dvoma rokmi....mala som presne ten problém ako ty, bola som s chalanom skoro 3 roky, no ja som mala to šťastie, že on odišiel pracovať na pol roka do zahraničia, o čo bolo potom moje rozhodovanie ľahšie...teda asi mesiac pred tým ako sa mal priateľ vrátiť, som sa stretla s mojím dávnym známym, veľmi dobre sme si rozumeli, bol krásny a strašne ma priťahoval...a toto všetko boli pre mňa impulzy na to, aby som razantne ukončila starý vzťah, čim sa pre mňa začal hneď nový. Teraz som s ním už skoro 2 roky a sme veľmi šťastní a veľmi zamilovaní. Viem, že by som urobila hlúposť, keby som ostala s bývalým priateľom len z ľútosti alebo zo strachu...život je boj, tak sa nesmieš báť ale bojovať aby si bola šťastná...

vear

Ahoj! Určite mu nič nehovor, lebo ak by ste si znovu našli k sebe cestu, tak by ti už nemusel veriť, tak ako doteraz, a ak sa s ním rozídeš a zistíš, že ti chýba, tak si budeš 100%istá, že je to ten, ktorého chceš. To sa stáva, že si na chviľku odcudzíte. Mám jednu kamarátku, ktorá chodila s chlapcom 5 rokov, rozišla sa s ním začala si hneď s druhým a po pol roku sa vrátila k tomu predchádzajúcemu a sú spolu stále a oveľa šťastnejší ako predtým a aj silnejší. Tak ak rozmýšlaš nad tým, že sa chceš rozísť, tak skús a uvidíš. Lebo podľa mňa tak, že budete obaja ticho nevyriešite nič.