Co robite s ejakuatom pri orale???

hamham

To zalezi na dievcati, ci zene, co s tym spravi. Ale podla mna, cim je clovek vyzretejsi a cim viac naozaj miluje svojho partnera, tak nepovie nanho fuj. Ale samozrejme zalezi aj od chuti. Ja priatelovo semeno papam, lebo je skoro bez chuti, ale obcas on sam chce, aby som mu to dala zo svojich ust do jeho ust. A kazdy si zjeme napoly :)

alexiaa

To je zvedavosť alebo chceš radu? Ak ti napíšem že s tým potieram doma steny alebo pridávam do krupičnej kaše tak to budeš robiť aj ty? Viac čítaj odbornejších článkov o sexe a vzťahoch aby si názorovo dozrela a vytvárala si svoje životné názory. Nerob opičku ktorá bude opakovať čo robí zvyšok sveta aby si sa zaradila. Sex a všetko čo s ním súvisí je ťažko individuálny. AK TO VAČŠINA PAPÁ TY TIEŽ MOŽEŠ ALE NEMUSÍŠ.

ritta221

JA TO PAPAM :) ALEBO ZBOZNUJEM, KED TO MAM NA BRUSKU :)
NO A SOM WEGETARIANKA...TAK SI TOUTO CESTOU ASPON DOPLNAM BIELKOWINY :D

silvikl

vsak prehltni,ni?????? aleboked sa ti hnusi,.vypluj do vreckovky,umyvadla...neviem,co je take nepochopitelne,co s ty mas irobit..ved to vie kazdy debil...

navod

no co ti budem hovorit... my to pozbierame.. dame trosku stuhnut a potom si s tym potiera moja priatelka chlieb s maslom a potom to je :-))) to uz su fakt uchylne otazky od uchylnych ludi !!!