tehotná????????? aj keď test je negatívny????

Príspevok v téme: tehotná????????? aj keď test je negatívny????
janusina

ahoj kočky..mala som po menzese nechránený styk s priateľom, po dvoch týždňoch som si spravila tehotenský test a vyšiel negatívny, ale je mi už týždeň zle, je mi na zvracanie, bolí ma hlava,,,mám taký čudný pocit v bruchu, myslíte, že by som mohla byť tehotná..aj keď som sa milovala po menzese,.a test mi vyšiel po dvoch týždňoch od milovania negatívny??? a hlavne mám takú akoby ťažobu na žalúdku....ďakujem za odpovede

janusina

ahojček zufala...no ale ty si možno nemala problém s otehotnením..ja sa snažím už 4-rokt a stále nič..a ešte som sa aj milovala v nesprávny čas..tesne po menzese..a mala si aj príznaky tehotenstva?? bolo ti tiež zle?? a čo menzes, meškal ti...??, alebo si ho mala aj keď si bola tehotná??

janusina

agina..ja viem, že po menzese asi ťažko niekto otehotnie..ale už som to skúšala všelijako....4-roky sa snažím a stále nič..a nevieš teda prečo mi je tak zle????

agina

Vydrz este chvilku, ale mala by si sa milovat tak dva tyzdne po menstruacii, vtedy si najplodnejsia.Priamo po menzese plodna nie si.

janusina

agina si zlatá..ďakujem...škoda, že vyšiel negatívne,,,,,len ma trápia tie nevoľnosti už to trvá týždeň...a neviem z čoho to je..paaa a pekný dník...

agina

janusina to mi je fakt luto. Ale ak ti tehotensky test ukazal, ze nie si, tak urcite nebudes. Dobry test je RapiClear.A 99% spolahlivy.Stoji asi 120,-

janusina

ja tehotná chcem byť..pokúšam sa o to

už štyri roky..a stále nič...len neviem, prečo mi je tak zle..a prečo ma tak bolí"" brucho a je mi na zvracanie