Hyperventilacna tetania?

Príspevok v téme: Hyperventilacna tetania?
Kvetka

Viackrát sa mi stalo v autobuse alebo aute,ze mi bolo neuveritelne zle.Nikdy som nezazila take pocity.Strpli mi ruky,nohy,celá sánka,a prsty mi vykrútilo do strán.Zvlásť pocity: zdalo sa mi,ze nie len odpadnem,ale mala som pocit ze rovno ZOMRIEM!!!Vobec neprehanam,ale odpadnutie neprichaczalo pri tomto stave do uvahy,bola som presvedcena,ze este chvilu a zomriem.Preslo to,ked som vysla z dopravneho prostriedku a poriadne som sa rozdychala.
Lekar ma vypocul a mlcky napisal do karty "priznaky Hyperventilacnej tetanie". To je vsetko,co viem.Ani sa nevyjadril co s tym, ako to liecit.
Iny lekar povedal,ze je to iby psychika a nemam sa sustrdovat na seba???Nesustredovala som sa na seba!
Ma niekto viac info o tetanii?

[zruseny12]

Ahoj,ja som tiez ok,ked nepocitam do toho,ze mam krv v moci...inak ja kazde rano som uz okolo 3-tej hore,ale spat idem uz o 20hod.teraz moc cas nemam,tak mi prepac,ze sa ohlasim len raz za cas...peknu nedelu ti prajem...pa

icka

mariaa:akurát som prišla z dielne.Idem sa osprchovať a spať.Dnes som hore od 4-tej,lebo manžel má teploty.ja som v pohode.Ahoj.

[zruseny12]

pekny podvecer icka...no u nas bolo vseliako a aj krupi noekde padali...inak sa mam ok....ako sa mas ty?chvilu sa tu neukazem,lebo budem mat viac prace...tak sa maj krasne..pa

[zruseny12]

Ahoj icka,mne je celkom ok...uz ani nepisem,ze ma v boli chrbat atd.a dnes ma aj lamali nohy ako keby mala byt zmena pocasia,ale nebola...tak sa maj krasne,zajtra sa zasa ozvem...ako sa ma kocurik?pa

icka

mariaa:dnes sa mi nejak točí hlava alebo je to nejaká únava,neviem.Možno bude zmena počesia lebo som fakt ako na kolotoči. Iba zývam ako blb.Dúfam že to prejde.Pá