Lindaxa 15mg

daniela21

silvus na teba asi ziadne tabletky nezaberaju, ale na niektore baby ano, skusila si tie tabletky predat? dost vela bab ich po internete zhana,

silvus

Mňa stála Meridia 15 mg (je to tá istá účinná látka ako Lindaxa alebo Reductil) na 3 mesiace vyše 3.500,- Sk! Ja som bola sprostá, že som si ju vôbec kúpila, neschudla som ani deko! Asi som ju mala najprv vyskúšeť len na 1 mesiac, neprišla by som o toľko peňazí...:-(
Naozaj mi verte, žiadne lieky nie sú na schudnutie účinné, brala som aj Adipex, hormóny T3 aj T4, Clenbuterol...A nič som neschudla!!!!!!

klara 1222

aj ja by som mala záujme o Lindaxu 10mg na 3 mesiace ak môžte niekto zohnať dajte vedieť na klara1222@azet.sk

veľmi pekne prosím dajte vedieť kúpim určite ..

tabletkal

cau,ja som zacinala s lindaxou10mg, schudla som za mesiac zo 72kg na 68 pri minim. pohybe,obcas som cvicila,ale tak 2x do tyzdna,casovo nestiham..jedlo ti same prestane chutit,takze sa inak ani nemusis obmedzovat, teraz mam lindaxu15,obcas mi je tak zvlastne,tak uz ju nejem pravidelne,mam strach o tlak. Vahu mam stale 67,nejak uz nechudnem..ale zato uz ani vobec necvicim,uz vobec nie je cas.. ale co je perfektne na tychto tabl., ze potlacuju fakt chut na sladke. Uzivala som chrom a ktovie co vsetko proti tej chuti,lebo ja velakrat jem len preto,ze mam chut a nie hlad a telo to nerozlisi,a nic nezaberalo az lindaxa..sak vyskusak a ake mas miery?