Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Praskanie v klboch

Príspevok v téme: Praskanie v klboch
bibuska17

Ahojte.Chcela by som sa poradit, velmi casto sa mi stava, ze mi praska v klboch, napriklad, ked si klaknem, alebo v prstovych klboch, alebo ramennych, alebo laktovych klboch, proste to poriadne rupne a robi to stale, po kazdom zohnuti klbu.Mam uz 27 rokov a nemyslim si, ze by to bolo rastom kosti.Podla mna to je nedostatocnym mazivom v klboch.CO sa s tym da robit?Poradte prosim.Dakujem

RNG

CMO je cetyl miristoleat, tj cetylovana mastna kyselina.
Takych je vela, najucinnejsi je cerasomal cisc 9 cetyl myristoleat, tukovo voskovita latka, ktoru obsahuju niektore zvierata(velryby, horska mys, jazvec) ktore netrpia nikdy na klby.

RNG

Nadianadia, v teme autoimunne choroby
www.zdravie.sk
aj viacerych na boreliozu som spomenul velmi ucinny liek na nu, Samento alebo bylinu Vilcacoru, z ktorej sa Samento vyraba.
Pomaha aj dlhodobe branie extraktu z olivovych listov (3x750 mg denne intenzivne, 3x 300 mg udrzobne)

RNG

na klbovy maz je hlavne CMO(500 mg denne), hyaluronicka kyselina(100 mg denne) a 2 avokada zjest tyzdenne.
Chondroitin sa velmi zle absorbuje, odporucam radsej glukosamin(1500 mg denne) a MSM(1500 mg denne )

nadiadia

Prosím, kto mi vie dať informácie o borelioze, moja dcéra má diagnostikovanú chronickú boreliozu, pritom nie sme si vedomí, že by prešla prvým štádiom boreliozy, kedy treba nasadiť antibiotiká minimálne na 3 týždne. Sme z toho nešťastní, nevieme ako ďalej. Lekár povedal, že to nič nie je. Keď o tom čítam na internete, je to hrozné, človek môže skončiť na vozíku, ba aj smrť hrozí.

Ďakujem
Nadia

vidrka

mne povedal,že sa mi chrupavka vysuša či niečo také...a predpisal mi na to condrosulf...aby mi chrupavka naboptnala...