Co som frigidna???

Príspevok v téme: Co som frigidna???
DidYnQa plYsoVa

Mam 16 rokov s priatelom som zacala pohlavne zit od 15tich...vsetky moje kamaratky uz zazili vaginalny orgazmus a ja si pripadam ako taka talpa ktora ani netusi aky ten vaginalny orgazmus citit:(..Pocas dna mam chute na sex hadam aj 5x ...niekedy si to urobim sama aj 3x denne:D...ked ovsem niesom som s priatelom:P..a najnovsi problem mam taky ze po kazdom sexe mam ja aj priatel nieco na intimnich miestach volame to ze bryndza lebo to tak vyzera mame to uz asi pol roka ked nie viac...strasne to pali a svrbi..:(..a mam problemy s vajecnikmy mozu prave ony sposobovat moje nedosiahnutie orgazmu?...Klitorialny mam ale vaginalny nie..a strasne po nom tuzim..moj priatel je uz z toho na nervy bola som jeho prva on moj prvy vyskusali sme vsetko a stale nic:(..Prosim o POMOC:)..

DidYnQa plYsoVa

mily prispievatl:Mam 16 a som exibicionistka lenze nahle som pribrala a teraz sa za svoje telo ambim nikdy to tak nebolo..to ze nedosahujem orgazmus hadam nieje tvoja vec a po dalsie to ze mam problemy vobec nieje na smiech ale na zamyslenie..som rada,ze nemas vobec problemy..aj keby som tu denno denne napisala 20 mojich problemov nieje ta do toho nic:)..a to ze chcem pre svojho priatela nafotit akty v 16 nieje predsa nic zle...bude to mat iba on a ja..nejdem sa ukazovat svetu..anorexiou soom trpela a budem rada ked ma prestanes rozoberat...maM PROSTE PROBLEMY a na to tu tato stranka je:(

DESmodka

tak treba zmenit partnera a to teraz nevtipkujem!!! pocula som o takych pripadoch... a je aj partner prelieceny???

DidYnQa plYsoVa

lenuliatko:..Problem je v tom,ze ja tam chodim uz ako na hodiny klaviru:(...som tam velmi casto a stale do mna pchaju lieky a kade co stlae mi to pomoze iba na tyzden a potom sa to opat vrati:(..cipky vaginalne kremy tablety jesiiiiss na nervy normalne:(...ja to nemam stale ked to uz nemam tak si s priatelom zasexujeme a potom to zase pride na druhy alebo este v ten den:(..mam toho po KRK!:(

prispievateľ

didy, zadavaš tu nezmyselné témy. písala si, že chceš darovať akty priateľovi, v sekcii "ostatné", že máš 16 rokov a 54 kg a si vraj tlstá a chceš schudnúť, tu že nevieš dosiahnuť orgazmus. Moja mil, keby tu každý zadával toľko tém, bolo by ich neúrekom. Máš 16 rokov, si ešte dieťa. sexuješ s mykózou a nakazila si aj priateľa, máš anorexiu ak si myslíš,že si tlstá a v 16 rokoch fotiť akty je sila. Sa spamätaj dievča, ľudia trpia inými a vážnymi problémami. Na svete je strašne veľa trápenia a ty ešte nevieš o čom je život.

DidYnQa plYsoVa

Ked mna to tak trapy:(..Velmi aj priatel vidim,ze nieje z toho nadseny lebo ma pocit ,ze on je na vine ze ma nedokaze priviest k orgazmu:(..tu mykozu sme uz raz preliecovali a opat sa to vratilo..ja neviem preco ...ved hygienu mavame velmi castu a dobru!tak neviem co je strojcom tejto choroby:(..neviem sa zbavit ani vytokov ani tohto..a bolesti vajecnikov pri sexe je to hroznee..trapi to mna aj priaela:(

lenuliatko

mykoza mykoza mykoza.a to uz bud eteda v riadnom stadiu ked je to uz pol roka.och joj.poriadne sa preliecit.zajst ku gynekologicke nasadit lieky alebo masticku a aj priatelovi uz teda ked uz pol roka sexujete aj s mykozou.hruza.chodis vobec na gyndu?

DESmodka

a velmi pochybujem o tom ze vsetky tvoje kamaratky zazili vaginalny orgazmus, sa len chceli vytiahnut, moc by som im neverila...

DESmodka

ty si riadne teliatko, ta bryndza sa vola mykoza a mala by si sa preliecit aj tvoj frajer, inak budes mat riadne problemy... a k tomu orgazmu.. nie kazda zena dokaze mat vaginalny orgazmus, mozes byt rada ze mas aspon kritorialny... a hovori sa ze zeny dosiahnu lahsie vag orgazmus po porode, alebo v neskorsom veku... mas este casu dost...