Najäčšie trapasy v posteli

Príspevok v téme: Najäčšie trapasy v posteli
hownocuc

Hodte sem neake aby sme sa trosku pobavili ;)Wed je to anonymne ;) aky najväčší trapas ste zazili pri tom???

No tak tu je ten moj
Raz ked som robil jednej zenskej oral (mal som dost vypite) ozwracal som jej stehna, brucho aj pipku :D Isel som sa prepadnut od hanby...
Wem ze je to nechutne, ale teraz sa na tom smejem :D

Malinka

Tak to sú dva trapasy za sebou, prišli sme k priatelovy len pozerať film ked zrazu tam bola sexy scénka a môj miláčik na to dostal chuť (ja tiež)...Nikto nebol doma tak sme to začali robiť v obývačke na chladnej koženej sedačke.. po 20 minutach ked už sme boli obaja v tom najlepšom som začula zvuk prichádzajúceho auta, no frajer povedal že to určite nie su rodičia, lebo že ten zvuk by rozpoznal, no ked sa začali otvárať vchodové dvere tak už nám nebolo všetko jedno, v rýchlosti sme utekali hore do izby no ako som zliezala dole z frajera omylom som mu silnejšie buchla do "hmm" a on sa v tom vystriekal rovno na krásny čierny kožený gauč + na moju nohu... nechali sme to tak a rýchlo sme sa išli obliecť aby rodičia nič nezbadali.. no ked sme prišli dolu frajerov malý brat sa vypytoval čo je to na sedačke :D :D skoro som zomrela od smiechu ked môj milý vysvetloval že jedol krupičnú kašu a asi mu trošku kvaplo :D :D samozrejme celá rodina okrem malého bračeka vedela o čo ide :D :D

vilaamalka

toto sa sice nstalo v posteli ale suvisí to so sexom, nakolko s mojim ex sme zvykli často sexovat v aute a raz sme zatiahli pri družstevnu kukuricu na polnu cestu s tým že tadial nikto teraz nepojde lebo všade sa žalo obílie ,tak sme si mysleli že mame klud ale zrazu len za nami zastala velka tatrovka ,ktorá chcela prejst ale bohužial sme stali s autom na ceste, tak priatel vybehol von v slipoch a preparkoval auto dalej aby nakladak mohol prejst , a ako sme zistili nedaleko stavali akurat dialnicu a nakladaky si tadial skracovali cestu na stavenisko, a ja zatial čučala pod dekou,aby ma nebolo vidieť, vtedy nam do smiechu nebolo ked na nas trubili ale taraz sa nad tým akurat zasmejem :-)

LolaČiKO

Neda mi aby som nenapisala to co som aj ja zazila,som sice este panna,ale nejake skusenosti sa nazbierali....
pred rokom som mala chalana a vencili sme spolu psa,on bol strasne nadrzany,vonku sa stmievalo,hladkali sme sa a bozkavali,ked on zrazu v polke chodnika :D zacne rozopinat nohavice (teraz sa na tom uz len smejem s kamaratkami :D),nebola som zvyknuta to robit ustne ani som nechcela,ale rucne,to bolo uz ine...a proste on nie a nie urobit sa/neskor vravel ze vonku bola riadna zima,ze preto/ :D no a prave vtedy ked vystrekol do krika isla okolo nas babka (asi bola slepa,lebo si nastastie nic nevsimla) ale co horsie pod nami bol moj pes chudak a zacal to vsetko lizat,fuuj.........takze aj taketo zazitky,teraz sa len smejem :D

janosicek

mojim najvecsim trapasom bol môj prvy sex ked si na mna po niekolko hodinovej predohre partnerka lahla, zatlacila bruskom na môj penis a ja som sa urobil... a strasne trapne sa to vysvetlovalo ze preco je vsetko vlhke a lepkave :D okrem toho som este raz mal sex v izbe kde spalo okrem nas este 5 ludi a rano ked som vstal a vysiel som na terasu na rannu kavicku tak kazdy rozoberal nas vecerny akt :D ale to som bral ako za celkom vzrusujuce a nebolo to az tak trapne...

ibis

Mne sa stalo,že som omylom prišiel do druhej izby za sestrinou dvojičkou neskoro vnoci cez otvorene okno,potichu som sa k nej šuchol/asi tiež niekoho čakala/pomilovali sme sa a až potom mi povedala,že ona je jej sestra. Bolo to skoro ako s mojou kočkou,jej sestrou. Teraz to už funkuje normálne-občas zaskočím k dvojičke,keď jej to moc chyba..veď je to v rodine!! No nie?

kukucka1

s chalanom sme boli na prechadzke a dako to na nas prislo, tak sme sli za kriky a si to pekne rozdavali az zrazu daky plac. a to z druhej strany spoza krikov siel smutocny pochod po cintorine aj s rakvou. :)

čerešňa

... 17.07.11 15:54 a hneď za tým TebeJeeBe 18.07.11 14:30...:D:D som sa nasmiala. Je vôbec možné, aby niekto tak primitívny ako ... 17.07.11 15:54 bol vôbec schopný písať a ovládal abecedu ??? Je neskutočné čo sa tu občas nachádza. Ale tak pobavilo.

AdamKrt

takže ako?
Dnes 16:46

Co tak napr. zamknut dvere, alebo zablokovat dvere stolickou, ci dat pod ne nejaky dreveny, gumenny, alebo plastovy trojuholnik, co sa dava pod kolesa auta a zabrani to otvoreniu dveri ? Alebo len jednoducho na dvere si vtedy hodit cedulku s vystiznym napisom NERUSIT, ci NERUSIT-TRTKAME :))))

takže ako?

No mne sa stali zatial len tie "vaginálne prdy" :D Ked na mna išiel "skutocny", tak sa mi vždy podarilo udržať :D A trapas, že nam frajerova mama vliezla v najlepšom do izby ani nerátam, lebo už sa to stalo asi 5 krat a už to ani neni smiešne, už mám skôr nervy z toho .................