Najäčšie trapasy v posteli

Príspevok v téme: Najäčšie trapasy v posteli
hownocuc

Hodte sem neake aby sme sa trosku pobavili ;)Wed je to anonymne ;) aky najväčší trapas ste zazili pri tom???

No tak tu je ten moj
Raz ked som robil jednej zenskej oral (mal som dost vypite) ozwracal som jej stehna, brucho aj pipku :D Isel som sa prepadnut od hanby...
Wem ze je to nechutne, ale teraz sa na tom smejem :D

Tikoš

Nikuska91!!!

Hovoríš fuj nechutnosti a pritom by si trtkala až máš gaťky mokre a semeno jedla od rána do rana!! Fuj-daj ho sem a hneď!!!!

lulu22

ako nebol to zrovna že "náš" trapas nejaký fyzický :D, ale také trapé scénky čo si spomínam by boli asi také, že sme raz s priateľom išli domov z amfiku, v ruke deka, bolo teplo, tma a dostali sme na to chuť..tak sme išli za rozostavanú budovu jednu, čo bola neďaleko a ako sme si to tam uživali, tak sa ozvalo hlasné "ehm"..a zistili sme, že asi 1-2m od nás leží bezdomovec :D:D:D:D
potom ešte raz, keď sme prišli s priateľom domov z nejakej akcie, ráno o troch sme si to moooc užívali, ja som úplne zabudla, že je tak neskoro, že všetci susedia už spia :)som bola uvolnená a hlasná .. a súsed búchal na radiator, aby som stlmila volume :D:D:D

onaaaa

tak pŕidám aj ja svoju trápnosť :D .... pár mesiacov po tom, čo som začala chodiť s priatelom, sme šli na chatu. sli sme do sprchy, kde som robila priatelovi orál a frajer asi troška neudrzal a vystriekal sa mi do tváre a na vlasy :D ...aby to nestačilo, na chate bola studna s dennym limitom vody,a pred orálom sme mali asi pol hodinu pustenú vodu a len tak sme sa maznali, no ked som si chcela semeno umyt z vlasov a z tváre už nám nešla voda :D ...takže celý deň som pobehovala so semenom na hlave ....:D no takže potešujúce :D

Kerberion

Raz mi to robila holka rukou a pozorovali nas polovnici...
Holka mi fajcila pri vode a zrazu velkou rychlostou zabrzdilo pri nas auto, co sa tam prisli kupat...

blondula

tak ja som este s mojou prvou laskou zila v Rakusku kde sme si isli privyrobit.byvali sme tam aj s jeho mamou.raz v nedelu sla niekam prec,tak sme vyuzili situaciu...pekne sprska,vinecko a tak :D v posteli sme sa zacali muchlit,on siel pod paplon a zacal mi robit oral.v tom niekto zacal buchat na dvere jak saleny.moj priatel rychlo vyskocil,obliekol zupan a utekal von.ked sa vratil,skoro som umrela od smiechu :DDDDDDD mal na cele nalepenu moju intimku .cakala som na kramy,tak som si davala tu tenulinku vlozku :DDDDD ked som mu to povedala,tak mi hovori,ze bola u nas suseda,ale ked ma zbadala aj zabudla co chcela :DDDDDDD kokos,tak som sa smiala,ze ani sexovat sme nemohli :DDDD

Deee

No pridam aj ja...

V tom naj pri milovani v aute nám niekto zaklopal na okienko...
Policajti, že či nevyvazame odpad... Vraj je to oblasť, kde ľudia načierno vynasaju odpad zo stavby a pod.
Tak sa skúste s vaznou tvárou rozprávať s policajtom v nohavickach a rukou na prsiach...u partnera trochu nižšie...

Hovniak

Mne sa raz stalo, ze sme boli so zenou na dovolenke a rozlozili sme deku. Isiel som plavat a medzi tym som zabudol, kde presne je ta deka aj so zenou. Na ceste spat, som videl velmi podobnu deku, na ktorej lezala
zena neuveritelne podobna tej mojej. Bola na bruchu, teda mne otocena chrbtom. Ako som maval vo zvyku, tak som tej zene capol po zadku s tym, ze ked sa otoci, tak sa budem tvarit, ze sa nic nestalo (to som zvykol robit svojej zene, ked som mal chut
ju trochu nahnevat). No ale tato zena bola ovela viac v strehu, ako zvykla byvat ta moja a dost pohotovo mi vylepila dve facky a kopla ma medzi nohy. To zbadala moja zena a vrhla sa na tu druhu a zacali sa tahat za vlasy a hulakat po sebe. Nakoniec sa ale vsetko vysvetlilo a tie dve sa skamaratili a ja som zostal ten zly.

TebeJeeBe

... !!!!!!!!!!!

prečo to nikto nekomentuje? lebo neverím že sa to stalo a ak sa to stalo tak neverím že o tom napíšeš a ak o tom píšeš neverím že sa za to nehanbíš a ak sa za to nehanbíš tak neverím že sa jedného dňa nebudeš a ak sa nebudeš tak neverím že existuje niekto tak hlúpy a naivný a ešte sa s tým strašne hrdo pyšne a odhodlane pochváli tu, nech si akokoľvek anonymná tak ver že ak sa k tomu niekto dostane (napr. cez IP.adresu) budeš pre celý svet len malá hlúpa coura.. viem veim, netreba súdiť a ľudia? prosím... nech to bolo v tom momentne akokolvek zabavne a vtipné teraz sa už na tom asi nikto nesmeje.. teda mne z toho skôr zle !

...

ahoj, Stalo sa to presne 1- deň čo som šla na dovolenku s kamošmi ale problém, boli to iba chalani. V tan deň sme mali sex a noc sme si rozdelili na 4 časti. Prvá bola striptíz, druhá sex v 8-mičke a tretie bolo to smiešne ale chalani vyysleli hru a čo mi povedali to som musela urobiť napríklad ako ... povedal že ma chce vydieť hore aj dole bez alebo ďalši chalaní si vymyslelí hru že ma priputajú lanom o stoličku a ja som mala hlasovať kto ma lepšie vylizal a vysexoval. Nakoniec to bolo takto- V prvej časti som s každým mala 5 minútový sex v druhej striptíz v tretej som si vylizala penisy a boli naozaj krásne a v štvrtej som ukazala chalanom medzinozie, bola to sranda len na konci ma chalani zvalili na gauc dvaja ma držali a ruky a dvaja za nohy a jede ma fotil a ja som sa tak bala myslela som ze ma zahlusia ale oni zo mno robili nechutnosti ale ja som bola ok. Večer sme kukali na film a po filme ma dali na stol a kazdy si to vyskusal . Bolo to uzasne ale aj trapne lebo v noci ma kazdy chital za pipku a ja som musela spat naha a bez podprdy.