Najäčšie trapasy v posteli

Príspevok v téme: Najäčšie trapasy v posteli
hownocuc

Hodte sem neake aby sme sa trosku pobavili ;)Wed je to anonymne ;) aky najväčší trapas ste zazili pri tom???

No tak tu je ten moj
Raz ked som robil jednej zenskej oral (mal som dost vypite) ozwracal som jej stehna, brucho aj pipku :D Isel som sa prepadnut od hanby...
Wem ze je to nechutne, ale teraz sa na tom smejem :D

christin222

no mmne moj poriatel rozpraval ze ma kamarata a ten jeho kamarat prstoval svoju holkundo riti a jak ju tak prstoval ona sa s toho posrala a on celu ruku od sraciek boooze:D:D:D:Dod vtedy vraj us nechce nic s analom

desdie

mne raz priateľ robil oral a neajko sa mi do dierky dostalo viac vzduchu a keď sa odtiahol na par centimetrov,tak mu moje vaginalne "prdy" vyfucali priamo do tvare. znelo to,akoby si moja vagina prdla po kvalitnej fazulovej polievke :)ale inak v pohode :)

lilipo

My tiez sexjeme v aute a ked sme prisli na postel tak sme mali chut obehnut do auta.Niekdedy aj ked mozeme v klude na posteli ideme radsej do auta:-)

iva.

my tiež sexujeme len v aute. ale raz sme mali možnosť v posteli a tiež nám to nešlo. nebolo to ono. a vôbec sme neboli taký vzrušený.a v aute je to v pohode a super a vzrušujúce. síce malo miesta, ale aspon sa mame o čo zapriet a sme si blízky. a raz sme boli na odlahlej ceste a zrazu nás predbehlo auto. my sme na chvilu prestali a čakali. oni zastavili asi 50 metrov od nás a asi tiež sexovali. my sme sa smiali, že im pôjdeme pomôcť. ale potom sme pokračovali sami.

autíčko

no my sme s priateľom naše mojkanie praktizovali v aute... a vždy nám to išlo aj keď to nebolo to pravé orechové... napokon sa nám podarilo časom aj pohodlne v postielke... ale tam nám to vôbec nešlo (zvykli sme si na stiesnený priestor) a tak uprostred nezdarov sme sa začali smiať a mali sme 100 chutí zbehnúť pred dom do autíčka a milovať sa tam :)

madman

lepka, to bolo cele nosalantne smiesne :D:D:D my zatial prdy zadrzame, aspon teda pri sexe :D ale v ramci predohry sa uz zadarilo, ale na ziaden tragicky trapas si nespominam.
ale raz sa nam v zapale strasne vasne podarilo zlomit postel, vtedy sme sa na tom smiali dost dlho.

bubina

mne kamarat hovoril,ze jeden chalan sexoval s babou v aute,a ze ona mala "sracku",a ked bola na nom tak to jednoducho nevydržala a "posrala sa",je to vazne pravda,chudak chlapec :))

:)

ty kks to uz jaky humus...no ja zatial dake trapasy...no asi nic aspon si nespominam narychlo ale co je vela to je vela :D