PRIDAJTE SA..... ZACINAME CHUDNUT!!!

Príspevok v téme: PRIDAJTE SA..... ZACINAME CHUDNUT!!!
nivea111

Ahojte baby tak dnes, 30.9. uz zacinam fakt s dietou. Skusim to takto: Jest kazde 4 hodiny. Po 18:00 nejest. Kam sa da pojdem peso. Pravidelne budem chodit behat + kazdodenny pohyb, dlhe prechadzky so psom. Kazdy den som vonku s kamosmi tak to budem aj nadalej. Zacala som brat aj Bio C.L.A Booster 3×2 tablety denne. Vynecham sladke, mastne, vyprazane a tucne jedla alebo aspon obmedzim na minimum. Nebudem jest pecivo. Potrebujem schudnut 20kg, takze pokial to nedosiahnem tak budem takto pokracovat a nadalej sa obmedzivat a vecer nejest (pomaha nato Chrom). Takze bude dlhodobejsia dieta. KTO SA DO TOHO PUSTI SO MNOU??? Mam 162cm a 83kg (cca) a 17 rokov.

monika777

no ja mam 55,6 z dnesneho rana, ale trapia ma stehna a zadok, len to mi vadi a hoci z vahy ubera stale sa mi nepačia. no na ranajky som jedla vacsinou jogurt, na desiatu ovocie a jogurtove mlieko, na obed nejaku zeleninu na pare s trochou dresingu, olovrant nejake cornflakes s jogurtom a večera zeleninovy salat, popripade nejaky cestovinovy, alebo namiesto jogurtu ovocie a tak, samozrejme ze sem tam som si dala aj normalne jedlo ale malu porciu, ja som vegetarian takze maso nejem vobec uz jedenast rokov a vynechala som aj pečivo. mam 27 rokov

kittynka

aj ja by som chcekla schudnut...mam 163cm a 59kg...to je dost wela...waa...potrebujem schudnut aspon na 54kg ale newem ako kedze som leniwa...cez den jem malo...rano sa naranajkujem a potom jem uz len na obed,...aj to len malo a zdrawe..a do wecera wobec nejdem...a nechaopem preco sa mi nedari schudnut..prosiiim poradte mi niekto....

monika777

tak baby aj vy ostatne napiste čo a ako robite, a ako vam to ide, kazda si vezmeme od inej to čo funguje a navzajom sa podporime. zeny predsa drzia spolu

monika777

ahojte baby, rada by som sa k vam pridala. takze pred tehotenstvom som vazila 53 kg, počas tehotenstva som pribrala len minimalne to znamena asi 6 kg lenze po tehotenstve doma popri malom som začala dosť nepravidelne jesť, to niekedy znamenalo aj cely den nič a v noci ked maly zaspal som toho zjedla na kila, takze sa to odrazilo aj na mojej vahe, ktora sa vysplhala na 63 kg, pred dvoma mesiacmi som začala chudnuť a to tak ze som začala pravidelne jesť ranajky desiata obed olovrant a večera, samozrejme niekedy to porusim ale uz som schudla na 56 kg, este by som chcela tie tri dotiahnuť do konca ale uz to ide velmi pomaly. takze asi dam auto do garazu a budem sa chodiť pešo

zuzu182

ahoj nivea...ja by som sa rada pridala...teda uz je asi neskoro..kedze si zacala uz v septembri..ako sa ti dari zatial???...inak ja som natom ece horsie..mam 172cm a 88KG a 17r....no jednoducho strasneeee

thajanina

nivea111 ... idem do toho s tebou ja tiez potrebujem schudnut 20kil a to na trvalo... takze po 18stej nejest a obmädzovať sladke... ľudia držte mi palce :D:D