PRIDAJTE SA..... ZACINAME CHUDNUT!!!

Príspevok v téme: PRIDAJTE SA..... ZACINAME CHUDNUT!!!
nivea111

Ahojte baby tak dnes, 30.9. uz zacinam fakt s dietou. Skusim to takto: Jest kazde 4 hodiny. Po 18:00 nejest. Kam sa da pojdem peso. Pravidelne budem chodit behat + kazdodenny pohyb, dlhe prechadzky so psom. Kazdy den som vonku s kamosmi tak to budem aj nadalej. Zacala som brat aj Bio C.L.A Booster 3×2 tablety denne. Vynecham sladke, mastne, vyprazane a tucne jedla alebo aspon obmedzim na minimum. Nebudem jest pecivo. Potrebujem schudnut 20kg, takze pokial to nedosiahnem tak budem takto pokracovat a nadalej sa obmedzivat a vecer nejest (pomaha nato Chrom). Takze bude dlhodobejsia dieta. KTO SA DO TOHO PUSTI SO MNOU??? Mam 162cm a 83kg (cca) a 17 rokov.

tucibomba pre hrosikj

no ja to citim podla nohavic,ze uz nie su take vypasovane a aj na bruchu....no mozno,ze voda ja nehovorim,ze nie,ved uvidim ako budem pokarovat dalej,ked chudnem dalsich 2,5kg ,tak si nemyslim,ze je to voda

hrosikj

noo to je siice pekne ze si schudla 5 kg ale 2,5 kg za tri dni to je len a len voda...a kolko si pri tych 2,5 kg schudla co ja viem v pase a bruchu cm???

tucibomba pre hrosikj

no to asi tazko,lebo ja som uz schudla 5kg,ale teraz pokracujem dalej a som schudla dalsich 2,5kg no mozno aj voda...

tucibomba

dobre ranko baby dneska je to 3den,vcerajsia vaha 69,7 a dnesna 68,9 cize uz 2,5kg dole,drzte sa dufam,ze to tak pojde nadalej papap

hrosikj

caute baby,

no ja chudnem...na vahe je to zatial len 2,5 kg ale na centimetroch je to vidiet viac...zatial necvicim ale chcem zacat ako pred 2 rokmi...myslite ze mi pojde chudnutie s cvicenim rychlejsie alebo iba spevnim postavu

astevia

Ahoj všetkým.
Začala som s chudnutím v pondelok,podľa nového októbrového zdravia.Sem som sa zatúlala len tak náhodou,tiež hľadám spriaznené duše,nech v tom nie som sama.Mám 42 rokov,163 cm a 74kg.Moja váha spred 5 rokov bola 58kg.A tie chcem naspäť!!!!!!