PRIDAJTE SA..... ZACINAME CHUDNUT!!!

Príspevok v téme: PRIDAJTE SA..... ZACINAME CHUDNUT!!!
nivea111

Ahojte baby tak dnes, 30.9. uz zacinam fakt s dietou. Skusim to takto: Jest kazde 4 hodiny. Po 18:00 nejest. Kam sa da pojdem peso. Pravidelne budem chodit behat + kazdodenny pohyb, dlhe prechadzky so psom. Kazdy den som vonku s kamosmi tak to budem aj nadalej. Zacala som brat aj Bio C.L.A Booster 3×2 tablety denne. Vynecham sladke, mastne, vyprazane a tucne jedla alebo aspon obmedzim na minimum. Nebudem jest pecivo. Potrebujem schudnut 20kg, takze pokial to nedosiahnem tak budem takto pokracovat a nadalej sa obmedzivat a vecer nejest (pomaha nato Chrom). Takze bude dlhodobejsia dieta. KTO SA DO TOHO PUSTI SO MNOU??? Mam 162cm a 83kg (cca) a 17 rokov.

MiracleOfTrue

vynechas sladke mastne to je take povedane ze kva kva kva :)
nic v zlom ale nevydrzis ani tyzden...
telo potrebuje aj sladke aj mastne sice tomu budes odolavat ale raz sa naisto nacapes pred chladnickou ako s ao polnoci nazravaS:)
a po dalsie chodenie vonku! spadla si na hlavu dnes alebo co?! od toho neschudnes moja mila:)
skzs kazdy vecer aspom 30brusakov, hodinu skakat na mieste a mzono potom:)
sorry ze som taka otvorena ale vlastne skusenosti

tucibomba

caute dneska som na 2dni,moja vaha klesla,pred tym som schudla 5kg a teraz pokracujem dalej,momentalna vaha69,7kg,tak drzte prsteky,papapa budem tu kazdy den a vcerajsia vaha 71,7kg,ale to som sa len odvodnila predpokladam,teraz to bude horsie papa

m33m

Ahojte baby,aj ja sa pridávam,tiež by som chcela dať dole ale 20kg,tak hádam aspoň polovica do vianoc bude dolu.Ja už mám ale dnes 5 dietny deň a práve sa chystám na chodinku na stac. bicykel,potom na nočnú.Tak vám držím palce a aj sebe.

dia123

cauky baby. chcem schudnut do decembra 14 kil... takze sa pridavam tak isto. ako prve co spravim, prestavam jest sladke. dufam ze to zvladnem. baby zvladneme to!!!! musime!!!

desideria

Aj ja sa pridavam..Tiez chcem zhodit aspon 20kg.Bohuzial ako astmaticka nemozem behat,ale mam slusnu zbierku cviceni,aerobicov,pilatesov,a aj stacionarny bicykel,takze pohyb budem mat v takejto forme.Najhorsie pre mna bude vzdat sa sladkeho...A skusim si ratat KJ,aby som sa zmestila do tych 4000-5000KJ denne.Tak si drzme palceky a podporujme sa navzajom