som zufala, POMOZTE prosim II

Príspevok v téme: som zufala, POMOZTE prosim II
sjella

Ahojte. Pre tych, ktori nevedia, o co ide, precitajte si:www.zdravie.sk tam je uvod do mojho pribehu. Nuz a co ma trapi: cele rozuzlenie je, ze chlapec sa vratil,je koniec... v podstate som nedostala padny dovod, ale take to klišé, ktore vlastne niekedy klise nie je, lebo je to pravda.. Povedal, ze teraz najblizsi rok ziaden vztah nechce, lebo bude mat toho vela a casu malo... Viem, trapne, ale trochu mu to beriem.. kedze konci a ide rozbiehat vela veci(o kt. viem uz dlho) bude mat toho casu malo. No a potom to druhe: ze ochladol... No a este rozuzlenie: nikoho nema.. len tam niekoho stretol, ale vraj nebola pre neho vhodna.. takze sme kamarati, ja ho lubim.. Teda podla vsetkeho to tak je.. Inak by som sa asi citila normalne.. Ked sme sa vtedy stretli, tvarila som sa kludne, ze som v pohode,ze zvladam.pravda je vsak ina. Obcas mam pocit, ze aj napriek tomu, co vyviedol, ho chcem s5 :( Ked sme spolu naposledy boli, strasne mi chybal.. NO a najnovsie mi mysel zamestnavaju otazniky, ze ci naozaj je vsetko stratene, ci naozaj sa s tym neda nic robit.. Totiz o nic som sa nepokusila.. len som novu situaciu prijala..Povedala som mu, ze nemam problem s tym byt jeho kamoska,ale asi je pravda inde:( Nuz a od vas chcem, aby ste mi povedali vas nazor: ci to mam skusit (ked totalne zabudnem na to, ze mam nejaku hrdost) a zabojovat a ak ano, tak ako... Este doplnujuce info: odisiel 23.5., siblo mu niekedy v pokde augusta a stretli sme sa 25.9., dva dni po navrate domov. odvtedy sme sa videli 2krat. DAKUJEEEEEEEM

sjella

volal ma dnes na jednu akciu-jeho kamarat premietal nejake fotky ci co to.. dala som mu kosom.. zajtra sa mame stretnut..mam tremu :) aj ked viem ze nemam mat preco, lebo to bde stretko kamaratov, ale.. :-) ... a tak... tak co teda? naznacim mu ze ho mam rada?

sjella

Hmmm, tento tyzden sa s nim mam stretnut.. a chcem s nim pokecat..najradsej by som mu navrhla aby sme to este raz skusili.. ale to nemozem urobit:-(( co myslite, mam mu povedat, ze ho mam stale rada? vcera aj minule mi pisal sam od seba na icq a bol mily, co uz sa davno nestalo.. On si mysli, ze ja s niekym chodim.. ja som mu to nikdy nepotvrdila a vcera mi polozil otazku a okrem ineho tam bolo, ze ci pisem od priatela.. tak som si na chvilku namyslala, ze chce zistit ci niekoho mam.. Hm, viem, ze teraz pisem ako madar, ale nevadi.. kazdopadne, poradte mi, ci mu mam povedat, ze ho stale mam rada.. aj ked mozno inymi slovami.. DAKUJEEM

sjella

ale ano snazim sa :-) Len.. on asi neurobi nic.. totiz.. vobec sa nestretavame.. Ale fakt mam chut mu povedat, co si o tom myslim. nechcem to nazvat tak, ze mu chcem Lvynadat", ale skratka povedat nazor, ktory som, mala povedat hned ked sme sa stretli.. viem, ze je to uz passe asi, ale.. radsej neskoro ako nikdy.. tlaci ma to :-((( A uplne najviac by som chcela aby sme to skusili znova..

crazynka:)

Sjella zda sa mi, ze on uz velmi nejavi zaujem o vztah...nesil to. Radsej pocakaj ci sa rozhybe, a ak nie....musis sa s tym zmierit, lebo nikoho neprinutime zmenit rozhodnutie. Ja viem mozno je to krute co som napisala, ale chcela som ti napisat co si o tom myslim aj ked ta asi neutesim.

iko

Je mi Ta luto,ale asi najlepsie spravis, ked sa zmieris s tym ze z vasho vztahu, dobre manzelstvo nebude.Mysli na to ze psychicky vynutene vztahy po case sa rozpadnu

dina

Sjella,zabojuj onho,povedz ako ho lúbiš,ja som na tom podobne práve teraz,a tiež dnes mu to chcem povedať,.Ked to nepochopí,tak potom si poplačem,život ide dalej.Povedz mu to.