zväčšené uzliny po celom tele

Príspevok v téme: zväčšené uzliny po celom tele
uzlinka79

Ahojte, má niekto podobný problém, že má zväčšené uzliny po celom tele?Jeden lekár mi povedal, že to preto ich mám také nápadné, lebo som príliš chudá (49 kg), tak mi ich viac vidieť a sú hmatateľnejšie. A pravidelne sa mi pred menzesom zväčšujú uzliny pod pravou pazuchou, po menzese mi vždy zmiznú, ale teraz mi akosi nezmizli, ale ma to dosť bolí na dotyk. Neviem, či to môže byť aj tým, že som práve teraz prekonala angínu?

lek

Neviem, ci to zle chapem, ale zvacesene uzliny pod pazuchou niesu prejavom anginy. Dolezite je ake su uzliny - do 1cm,do 2cm alebo vacsie?, su pohyblive?, bolia na pohmat? kde su hmatne - za usami, na krku, v nadklucovej jamke, pod pazuchou? Ine priznaky-potenie, chudnutie, zvysene teploty? -to vsetko su dolezite udaje na to aby sa dalo zistit preco su uzliny zvacsene. Mala si robene odbery- krvny obraz, sedimentacia atd.... Asi by bolo lepsie navstivit rozumneho lekara

RNG

qqqqq, aj FDA uznava nezavislu kontrolu organizaciou nnfa, ktora udeluje opravo pouzivat znamku kvality GMP, takze si mozes byt ista, ze to co je oznacene GMP ma obsah na +-5% uvedeneho na flaske.
Inac FDA ani neschvaluje ani nedoporucuje potravinove doplnky, len vyraduje a zakazuje tie, ktore su skodlive alebo staci len podozrenie, ze su skodlive a stiahne ich z trhu.

qqqqqq

Beriem betaglukany, myslim, ze uzlina na krku ma uz prestala boliet, aj ked byva hmatatelna, ale v slabine stale bolieva...
Co sa tyka doplnkov vyzivy inych ako vitaminov, som trochu skepticka. Nie su kontrolovane FDA a hocikto si do toho moze dat kadejaky junk, tak som opatrna...

RNG

zvacsene uzliny su vysledok infekcie v tele. Uzliny su filtre toxinov a mikrobov, aby sa tieto nedostali do krvneho obehu.
Odporucam pouzivat GSE a oreganovy olej, tie zasiahnu vacsinu moznych infekcii, od bakterii, mykoz, kvasnych infekcii. V pripade moznej viralnej velmi silny prostriedok je extrakt z olivovych listov, a ciste antiviralny najsilnejsi co poznam je chaparal.
Ale kazdemu, ci zdravemu co choremu odporucam brat zinok, selen a probiotika, hlavne tie, co obsahuju aj Lactobacilus Bulgaricus.