palcovanie

janka189

ja skapem... dievča užívaj si detstvo zakial môžeš, lebo neskôr toho veľmi oľutuješ... a zober si ponaučenie z predchádzajúcich príspevkov...

zalud

sa uvedom ti decko co ty chces jake palcovanie sak ti tece este materske mlieko po brade.. tam sa hraj s barbinami.. sa zobud do reality sak nemas este ani obciansky ...

ivusik

AHOJTWE...........asi to je priblbla otazka,ale tak ked chalan dievca palcuje a ma neumyte spinave ruky,tak urcite sa tam musi zavias nejaka infekcia co....ci to nemusi sa stat?poradte mi niekto.pls....... :(......lebo nevem,keby nahodou zeby ma chcel preprstovat,tak nevem co nato robit,pretoze sa bojim aby som nedostala nejaku infekciu a tak.... :(.pls odpiste mi cim skor........ DAKUJEM

ferdis

no neviem co je u vas skoro, ale ja si pametam ze ako 6 rocny som to robil do periny, ako neviem skade som to mal asi od rodicov ale ked si tak spominam tak prvikrat som chcel nieco sexualne asi ked som mal tak 3-4 roky
a k tomu by som dodal ze teras vlete moja suka vlciak mala male steniatka a som si vsimol ze jeden asi 1 a pol mesiaca stary skakal na druheho a robil to donho ta mi bolo smiesno
ja si myslim ze to proste mame v sebe

ferdis

si chcela radu tak ja ti ju dam...
ak ta bude chciet preprstovat tvoj frajer tak ho nechaj, mozes sa trosku zdrahat ale nechaj nech ti to urobi a budes to mat za sebou, proste sa uvolni a nechaj nech sa to stane...nic na tom neni aj ked mas 13 ak to roby setrne...
potom budes in
je to normalka cim skuor zacnes tym skuor porozumies a ked budes mat 20 tak nebudes vymleta ale budes nad vecou a chlapy po tebe pojdu jak vcely po mede takze moja rada je chod do toho tak ako som to pisal na zaciatku pa pa
potom napis ci si to zvladla