palcovanie

imunitka

Dnesne decka su strasne skazene. Mne kazdy den pod domov stoji asi 20 pubertakov vo veku okolo 14 rokov a ozieraju sa a cicmaju. Je to strasne. Bohuzial to je tak, ze je asi taky trend, ze kto je v 15 rokoch panic alebo panna, tak je uplne out. Je to trapne a mnohokrat tie dievcata same zistia pocas svojho "poprve", ze je to este skoro. A co sa tyka anatomie posvy, tak do 17-18 rokov tam nema penis co hladat, pretoze sa sa stale vyvija.

kajka

wed ja som mu povedala...povedala som to uz aj kamaratke ktroa ma 15 a uz mala aj sex......povedala mi ze preco sa pitam ze je najvyssi cas...

alexiaa

Madman neľutuješ veci za ktoré sa hanbíš? Vieš to vysvetliť? To bola recesia, túžba alebo....Alebo čo to mohlo byť?

madman

tak tak, ja som tiez vsetko postihala strasne skoro - a to fakt strasne skoro, i ked je pravda, ze vzdy som si rozumela s ludmi tak o 4-5 rokov starsimi ako ja a nie s rovesnikmi, takze som sa citila dostatocne pripravena, ale dnes sa hambim. nelutujem, ale hambim sa, lebo ked sa bavime niekde s kamoskami o nasich zaciatkoch, je mi strasne trapne udavat tie nizke cisla. citim sa ako ciganca, tie vsetko robia hned ako pridu na to, ze naco im to vlastne sluzi.

alexiaa

Napíšem to jednoduchšie. Ak to tvojmu chlapcovi v nohaviciach tak tlačí, pošli ho na záchod s vysvetlením že ty sa hanbíš a odmietať jeho návrhy je ti trápne. Chlapec ktorý má 14 a chce "palcovanie" že by tomuto neporozumel?

alexiaa

Bože deti, vysvetlite mi prečo sa tak ponáhľate do sexu?! Do niečoho čo je určené pre starších a hlavne keď o sexe nič neviete. Kajka,(bez urážky) ešte si len vo vývoji, nie si zrelá. Počkaj až sa z húseničky premeníš na krásneho motýľa. Potom nebude treba otázky, veci prídu intuitívne samé.

MiracleOfTrue

preboze 13rokov
ja padnem na ritasi..
ja som mala prvy sex v 15tke a hanbila som sa jaksto svin a dodnes mam na seba nervy ze preco tak skoro...
ach

noun

ja som v 13 sa tiez hrala s chlapcami, ale vonku pred domom vybijanu.. to iste by si mala robit aj ty. bojis sa preto, lebo si moc mlada na take veci a este dedozreta. porozmyslaj kajka...

jaja

Ja som v ich veku este ani na to nemyslela. Myslim, ze je to tym, ze dnesna mladez nema ziade zaluby. Keby sa venovali po skole sportu, umeniu a pod., tak by sem vepisali taketo blbosti. Myslim, ze by vam zatial stacila pusa a drzanie za ruky. Mam napad na novu tem: ,,MAM 13 A CO VSETKO MAM ZA SEBOU,, ;-)