Sucha pokozka na tvari

Miga

Lussy nestaci len patlat tony chemie na seba, ked nemas spravnu zivotospravu. Zacni jest normalne veci. Ziadne cipsy, kofoly, sladene vody, tona cukru v kave a caji, ziadne kolace, kysnute cesto, cervene maso, biela muka...Vysad to a uvidis aka bude tvoja plet

Glam

skus si to premastit protopanom alebo si rovno daj cely protopan box nakolko to moze byt ekzem a na ten nic lepsie ako protopan nie je

Lussy1981

Mam dlhodoby problem z pletov mam cervene bodki po tvari take nieco ako virazky ale nic z nich neviteka su pod kozou viskusala som aj maste od lekara tablety antybiotika ale nic nemozem pouzit niaky krem pretoze mam velmi citlivu plet prosim poradte mi co mam robit

krasomila1111

pozor na chémiu a parfúmy v krémoch a make-upe lebo to tiež dokáže veľmi vysušiť. Cez leto mam caste problemy s vysusanim..ale pomaha mi bepanthen. Ale kazdemu nieco ine..treba skusat

Marypoppins

Aky mate vek? Vyborne zvlhcuje a obnovuje plet krem zensenovy po 30 ke alebo krem pantovy po 40 ke od www.sibircanka.sk je dobre ho nanasat s kvapkou vody na plet, efekt dlhodobjesi, plet zaroven bude tmavsia kvoli konzistencii samotneho kremu, ktory je hnedasty ale po vtierani do pokozky sa vstrebe

jerrna

Ja som mala tiež súchú pleť, ale nie všade, len také suché flaky na lícach a občas na brade. Pomáha mi tento krém -odkaz odstránený- a používam aj peeling Uriage

tetaalzbetka

radila by som ti pouzivat len prirodnu kozmetiku, mozem ti doporucit par kremov ktore pouzivame s dcerou prvy je krem vesta s mandlovym olejom, potom aphrodite ten je presne na suchu az extremne suchu plet ale ani krem miracle neni zly aloe vera gel a ruzovu vodu by si mala pouzivat, ja to vsetko kupujem na internete myslim ze tato znacka nema kamenny obchod no bola by som rada keby niekde v okoli otvorili xixxi tato znacka sa vola happyskin ktora pochadza z madarska produkty su vyrobene len z prirodnych latok niektore maju aj bio oznacenie a kupis ich za celkom slusne ceny

inigo kennedy

Vyborny je na suchu plet a lupiny ocot. zmiesat deci cca v litri vody, poriadne umyt tvar aj hlavu a mate po lupinach