canesten

akinom007

veverqua, inak ten floragyn som si davala ako mi kazal gyn. hadam pol roka ale naposledy sa mi stalo to co tebe preto vaham..tiez ma to akosi rozdrazdilo a neviem preco, dovtedy taky problem nebol.

akinom007

veverqua, ja momentalne mam problemy c candidou, ja viem ze canesten je na vonkajsie pouzitie ale ja mam iny canesten: www.canesten.sk
a ten je dovnutra aj s aplikatormy.
a co sa tyka prevencie mne kazal gyn. floragyn 3 cipky cca uprostred cyklu a 3 po menstruacii.
len teraz som sa pytala preto lebo ci po liecbe canestenom netreba este obnovit floru v posve, pretoze ako mi raz gyn. vysvetloval antymikotika zvyknu vyhubit v posve "vsetko dobre"..

veverqua

A este k tomu floragynu - myslim, ze ak ti problemy uz ustupia a nebudes nic neprijemne pocitovat, ja by som si ho uz nedavala. mam s nim totiz skusenost taku, ze ma skor rozdrazdil ked som ho pouzila na prevenciu.

veverqua

Canesten krem by mal byt len na vonkajsie pouzitie, na vnutornu liecbu su cipky a kapsule, ako napr, spominany Floragyn. Takze si myslim, ze to mozes v pohode pouzivat spolu. A ake mas problemy? Kvasinky? su akutne? lebo pokial teraz nemas nijake svrbenie, radsej ho preventivne nepouzivaj.