AKNE AKNE AKNE HELP AKNE HELP

Príspevok v téme: AKNE AKNE AKNE HELP AKNE HELP
redsun

ahojte potrebujem poradit robi sa mi AKNE ale nie obycajne robi sa mi iba na cela ale proste jednu vyrazku mam takmer tyzden na tvari su velke nafuknute a cervene a strasne to boli a nic mi nepomaha skusil som vsetko !! ROACCUTANE OCOT VICHY ZINERIT PROSTE VSETKO CO SOM MYSLEL ZE ZABERE A NIC NEPOMOHLO ....stale sa mi robia iba na jedno mieste zmizne a o par dni zase na tom istom mieste SU VELKE A BOLAVE A MAM ICH IBA NA SPANKOCH CELA :(:(:(:( dakujem pekne piste vase nazodry

monika9

ahoj andrea a ty si bola na akom laseri??Shine az 8 sedeni?? No ja neviem ja idem na hlbkovy laser pod anesteziou,povedali mi ze plet sa vylieci po nom v priebehu mesiaca a uz sa to nevrati teda akne atd.....

slenka

Panoxyl, ten je perfektný, ale neviem či ho je dostať aj tu.Opýtajte sa kožnej alebo v lekárni, či majú nejaký výrobok,ktorý obsahuje: bezoyl peroxid,carbomer,di-isopropanolamine,propylen glicolmacrogol lauryl ether,sodium lauryl sulphate.Je to písané po anglicky ale myslím si že lekárnik by tomu rozumel.

monika9

v podstate mije to jedne kolko to stoji hlavne ze je to uznavane centrum a robia to doktory a najhlavnejsie je ze nech mi to urobi to co ocakavam

Shine

ahojte, ja som tiez chodila na laser, zaplatila som si celu kuru (8sedeni), chvilu bolo dobre (asi tak 6tyzdnov) a zas je to spat, inak na laser chodim po kazdom cisteni, cize kazdy druhy tyzden, mne to nejak nepomaha.

monika9

myslim ze tei lasary sa lisia je ich viacero druhou,ja pojdem len raz,nie je potrebne tam chodit viackrat,a pomohlo to??ja vlastne uz nemam ani tak akne,skor mi zostali take cervene bodky a jazvicky mam,ide mi skor o ne