Potrel som si akne s cesnakovou stavou

Príspevok v téme: Potrel som si akne s cesnakovou stavou
redsun

:(:(:ahotje tak je mi na nic...vcera vecer som si potrel AKNE so stavou z cesnaku ....dnes rano sa zobudim a mam pokoznu vypalenu uplne do krvy a mam take nafuknute mozule na cele :(:( neviem co mam robit dnes som ani do skoly nesiem :(:( a bojsim sa ze mi ostanu jazdy od toho :(:(:( prosiiim poradte mi .... je to strasneee dal som si nato detsky puder

Volmievko

otazocka pre RNG:
- je vhodne kuskom cesnaku pretriet postihnutie miesta muzskych semennikov, ak citim permanentne svrbenie v tejto oblasti, koza je sucha a popraskana a mam tam take ako tukove (biele) vyrazky. skusal som canesten ale nepomohol... dakujem za odpoved

Daadaaa

Hej kamosovi dal za to cez pysk :D Mamka mu dala cesnak na celo a priatelka mu hned zhanala doktorku...a on sa tu stazuje a story vypisuje,akoby mu v tu chvilu nik nepomohol...

Dadusha

Ano som jeho priatelka a je mi fuk kolko tu chodi alebo nie....az teraz som si ponachadzala jeho staznosti,s ktorymi som mu ako prva a jedina pomahala hlavne ze mna tu spomenut nespomenie ale rady si vypytavat bude !!!!! Ked mal problem bola som PRVA A JEDINA ktora mu s tmy pomohla,ked mi dosla sms,ako vyzera a co urobil,hned som volala znamej sestricke aby ho okamzite brala k sebe do ambulancie!!!! A ON SI SADNE NA RIT A IDE SA TU STAZOVAT CO MA ROBIT,KTO MU POMOZE A NEVIEM AKE SRACKY !!!!!!!

Macca

Prosim Vas. Ako nazov temy zadavajte strucnu povahu Vasho problemu. Nespravne nazvanymi temami riskujete, ze budu premenovane alebo zmazane, a potom sa cudujete, ze svoju temu neviete najst.

Dadusha

HLAVNÁ VEC, ŽE SOM BOLA PRVÁ, KTO TI POMOHOL... ALE MALA SOM TI TO NECHAŤ TAK, LEBO VIDÍM, ŽE SOM TU ANI NENI NIEKDE SPOMENUTÁ ! NEBYŤ MŇA, NEVIEM AKO BY SI VYZERAL ĎALŠIE DNI A TY SI TU IDEŠ PÝTAŤ RADY OD CUDZÍCH ĽUDÍ, PRIČ0M TI TVOJA KOČKA ZAVOLALA POMOC, ALE OK!

sarin

jo normalne dva dni si to tam nechal na asi 8*13 cm na zapasti... Ale fakt ze to by som nikomu neradila skusat. Zdalo sa mi ked si to odbalil, ze humannejsie by bolo si to vyrezat za ziva...

redsun

ano ja som som v pohodicke uz sa mi to pekne zosupalo a mam novu kozu aj ked je trosku ruzova :D:D preboha to fakt si dal cesnak na 2 dni ??? ja som si len dal na 2 hodiny a vypalil do krvy s bozulami :D:DD: b ola to hruznaaa:D:D;d