Potrel som si akne s cesnakovou stavou

Príspevok v téme: Potrel som si akne s cesnakovou stavou
redsun

:(:(:ahotje tak je mi na nic...vcera vecer som si potrel AKNE so stavou z cesnaku ....dnes rano sa zobudim a mam pokoznu vypalenu uplne do krvy a mam take nafuknute mozule na cele :(:( neviem co mam robit dnes som ani do skoly nesiem :(:( a bojsim sa ze mi ostanu jazdy od toho :(:(:( prosiiim poradte mi .... je to strasneee dal som si nato detsky puder

redsun

tak vies jeden kamar mi povedal ze mam dat cesnak ze to zabera a ze uz nebudem mat akne tak som si povedal super tak to musim spravit konecne nebudem mat jebaky a aha ako som dopadol je mi smutno :(:(: vies ako to skaredo vyzera aj ked to mam na 2 mistach ale je to hnusne :( dufam ze to vsetko sa zahoji a bude uz dobre :) dakujem za prispevky

[zruseny12]

redsun...malo by ti vsetko sa pekne zahojit...moja kamoska sa raz tak opalila,ze mala skaredu tvar same pluzgiere...bola pri koznej a pmohla jej...neboj...kozna vie ,co robi...a druhy krat neskusaj experimenty na sebe...odkial mas taku radu>kto ti ju poradil?

mirka 23

Redsun, a čo ti na to povedala,kožná? Myslím na to, čo si spravil? Držím ti palce. Ten bactroban je super na také malé hrčky (vredíky, také tvrdé vyrážky čo sa nedajú vypučiť). Po dvoch dňoch zmiznú.

redsun

tak som tu bol som u okzne :(:(:( stale mi s toho teis voda tak mi to potrela nejako mastou zatial sa to zastavilo dala mi najeky okbladTANNINUM mam si to tam obladat a ked to bude uz suche tak mi dala mas BOCTROBAN takze dufam ze mi to vsetko pomoze :(:( mysliet ze sa mi to zahoji ??? a zmiznu mi aj tie puchyre a uplne spalena pokozka ??? dufam ze mi neostane flaky na tvrai :(:(:( bojjjjiiim

MiracleOfTrue

cesnak pouziva par ludi na vyrazky ale len ludia s "hrosou" kozou nie s nejakou jemnou..
rada do buducnosti ked budes skusat nieco nove na ksichtik tak len na jendom mieste a ked sa ti nic nestane tak potom na viacerych:)
a teraz hybaj ku koznemu

noonaa

utekaj hned !!!!!! na kozne,si myslis,ze sa ti to len tak zahoji? doma budes dlhsie vymeskavat skolu....ach deti,cesnak n atvar,to si uz kde vycital ?