ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

monika9

moja kamaratka zatajovala pred rodicmi ze je tehotna az do 7ho mesiaca,naozaj to nebolo na nej vidiet,rodicia sa to dozvedeli od jej priatela sestry a dopadlo to dobre,bola svadba atd...Chcem sa ta Dominika spytat ze ten tvoj chlapec sa ti z tej Ba uz neozyva alebo ako dopadol vas vztah?? Ty si vies predtavit zit s nim,rozpravali ste sa niekedy o buducnosti??Rodicom to budes musiet povedat,vies mozu nastat nejake komplikacie pocas tehotenstva a aj tak sa to raz dozvedia,chapem ze sa bojis,mna by otec v 17-tich bol hadam ukrizoval,ale ved nevyhodia ta,su to rodicia,budu sa hnevat ale to pomonie a zivot pojde dalej

:)

hlavne nestresuj..uz je neskoro.si v 15 tyzdni cize aj keby si chcela tak uz neurobis nic.najprv by som to oznamila tatovi nech vies co urobi ako sa zachova a potom to ries z rodicmi.hlavne ziadne stresy:)

neva

Dominika, chce to odvahu, ale musíš sa porozprávať s rodičmi. Čím skôr, neodkladaj to!!! Určite Ťa nepochvália, bude to veľmi bolestivé pre tvoju maminu, ale to prejde a Tebe sa určite uľaví, ak sa zdôveriš. Uričte je potrebné kontaktovať chlapca s ktorým to čakáš. Aj on musí niesť zodpovednosť za to čo sa stalo.

radana

Dominika,nie si prva,ani posledna,co porodi v 17-tich.Urcite to povedz svojim rodicom,aj ked sa ako kolvek obavas ich reakcie..Mozno budu najprv nahnevani,ale urcite sa ti budu snazit pomoct.Vecne to tajit nemozes..