Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

ele

Ahojte, 4. rozmer neexistuje a tie ultrazvuky su rovnake, je to len reklamny tah. V tomto zmysle sa za 4. rozmer poklada cas, cize sledovanie babatka a jeho vyvoj v case :-) Ja som bola v 27.tt.a nemam pekne snimky, je mi to luto, lebo som sa objednavala v 21.tt a sestricka mi tvrdila ze najlepsie snimky su od 25.tt. Zavadzala.. Proste nemala volny termin a este ma aj sprdla ze nejaka som mudra ked tvrdim ze babatko bude potom moc velke.. Ze ci verim skor internetu alebo jej. Niekedy je to fakt iba o peniazoch :-(

mojaeni

To s tym viditelnym bruskom je rozne. Moze byt vidiet aj v 11.tyzdni, aj ovela neskor. ZAvisi aj od toho, ako piberas, ci len do bruska, alebo tak rovnomerne boky, zadok, nohy, tak to zvacsene brusko potom az tak nevinikne- v prvom a polovici druheho trimestra. Az casom...osobne-hlavne ked sa pozorujem vyzlecena,mam pocit ze brusko je uz dost velke ale ked soom oblecena,tak sa mi zda, ze ani nie.

mojaeni

Zo zaciatku ma podbrusko nebolievalo,ale ono je to vraj normalne. Na uplnom zaciatku tehot. to moze byt preto, lebo sa ti oplodnene vajicko uhniezduje v maternici a mozes mat aj prejavy ako pri menstruacii.
teraz ma uz obcas pobolieva, ale byva to take chvilkove, niekolkokrat za den, potom zase aj par dni nic.A to zas moze byt aj narastajucou maternicou, vo vyssom stadiu tehot. sa ti roztahujeaj lonova kost, co mna dost bolel kazdy pohyb, hlavne v noci. Robilo mi problem obycajne otacanie sa z jedneho boku an druhy.
Vies co, ja ten rozdiel medzi 3D a 4D nepoznam.

simi13572

a co je lepsie,teda kvalitnejsie?ten 3D alebo 4D ultrazvuk? A mala si aj take nieco,ze ta stale pobolievalo v podbrusku?ale to su take skor menstruacne bolesti,neviem,uz som to hovorila aj lekarovi,ale nereagoval na to

mojaeni

simi,
pri prvom tehot.som pocitila prve pohyby koncom 17.tyzdna.Tiez som sa obavala, predtym, ci to budem vediet rozpoznat, ale hned som vedel, ze je to babatko. U mna to bolo nieco podobne ako ked mas svalovy ti, take kratke ale zretelne sklbnutie, asi tri krat po sebe. a potom to uz prichadzalo stale.
Teraz som tiez tehotna, zajtra zacinam 19.tyzden,a len na pohyby mojho babatka zatial stale cakam...uz sa mi raz aj zdalo, ci som ich necitila, lebo to bolo iba akoby male bublinky, velmi slabe, tiez asi tak 4x za sebou, ale poviem ti tentoraz si vobec nie som ista.
24-2.idem aj ja na 4d ultrazvuk, joj uz sa nemozem dockat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.