ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

Mimi323

Aj mne sa to zdalo čudné, že na brigádu máš ísť len ty, veď sa môžete pri malej striedať a na brigády chodiť aj ty aj on. Napr. jeden týždeň (mesiac) pôjdeš na brigádu ty a na budúci on.
A o rodinu sa má starať chlap, väčšinou to tak býva. Iný je prípad, keď žena vie zarobiť veľké peniaze.

liana...323

A prečo sa nehladá brigáda Maťovi, ale tebe? Zrejme na to máte dôvod, ale skôr si myslím, že v takýchto prípadoch by mala s dieťaťom ostať doma matka. Alebo je Maťo na tom až tak zle?

dominikaa_

inac s platnostou k 1.2.2009prechadzame aj ja aj mato v skole na individualny studijny plan,s tym ze ked bude malinka konecne doma,tak mne matov otec pomoze najst nejaku tu brigadku a mato bude doma s malinkou,.po dlhokanskom rozhovore s jehoaj s mojimi ordicmi sme dospeli k nazoru ze taketo riesenie bude to najlepsie,kedze vobec netusime co nam buducnost nadeli, ak sa naplnia zle predtuchy lekarov tak malinka bude potrebovat este vecsiu starostlivost ako ine deti, nikto netusi ci sa casom neprejavi aj choroba ktoru mohla zdedit po matovi...a v neposlednom rade je tu este aj mato,ktoreho zdravie nie je v uplnom poriadku- takze budeme pravdepodobne naveky odkazany aj na pomoc rodicov,..

dominikaa_

ahojte:)zajtra bude mat naša malinkata Melinka presne 1mesiac:)za posledny tyzden pribrala 80gramov-niekomu sa to bude zdat mozno malo,ale tak oproti jej povodnej hmotnosti je aj taketo priberanie na vahe velmi povzbudive:)jej zdravotny stav je podla slov lekarov velmi dobry-nema ziadne vyraznejsie problemy(okrem toho jedneho s nozickami ktori ma od narodenia) a plucka sa jej velmi pekne vyvijaju:)vsetkemu treba uz len cas a snad bude vsetko dobre-vsetko MUSI byt dobre:)

jara2

len aby ich ten smiech neprešiel....neznasam také baby, su to mladé puberťačky,ktoré nemajú o živote vobec ponatia a želam im len to, aby nemohli mat také ženy viac deti. Sexuju a ani to poriadne nevedia...ubohe

DESmodka

baby dnes som bola u gyn a dve mlade zaby prisli na potrat, tvarili akoby sa nic nedialo, vysmiate... az mi z nich zle bolo :(