ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

sisisissi

Vdaka, ze si dala vediet co je s nimi. Tesim sa, ze je to na najlepsej ceste. Pozdravuj ich a odkaz, ze drzim palce.

MiracleOfTrue

Pre neveriacich:
mato dodnes nie je doma, takze netusim ako by mal dat vediet
a to co pisete ze ci to dominiku prestalo bavit je doost kvalitne od veci- myslite ze vam by sa chcelo pisat na nejake forum keby ste mali doma tolko problemov co ona?,pisala som s nou ovela viac ako vy.pozname sa aj osobne-keby si niektori z vas uracili precitat staarsie jedne z najstarsich prispevkov v tejto diskusii bolo by vidiet aky mala Dominika zivot predtym,a az potom zacat premyslat o tom ci je nejaka psychopatka alebo nie.podalsie to co ste pisali o matovi ze takym stylom chlapci nepisu-keby ste nahodne nevedeli existuju aj extremne citlivy rodinne zalozeni chlapi!- k tomu ze dominika a amato maju rovnake pismo sami vyjadrovat ani nechce takymto stylom pise teraz polovicka mladych.A dalej len tipujem ze taa(ten) kto si chce dat tu namahu zistovat nase IP-tak zisti len jedinu vec ze su rovnake.
Pre tych ostatnych:
Dominika sa ma celkm dober pustili ju uz z nemocnice.Melania je podla lekarov zdravucka az na par detailov ktore su sposobene predcasnym narodenim- tie ale vraj casom zmiznu:)nebudem asi ani viac pisat lebo mam akysi pocit ze je to zbytocne

pre hmmm...

mila, mily hm, je mi jedno či je to pravda alebo nie, ale uz ked si sa tak zainteresovala a presondovala vsetky prispevky a teraz si skočila na počitače a ipečky tak by som ti poradila aj prečitať si prispevky, lebo maťo pisal že odchadza na suťaž takže tu nebude. len tolko...

gabinka23

citam si dominikin pribeh od sameho zaciatku ale nikdy som nevedela ci mam alebo enam napisat. Mam presne tolko rokov co ona tiez chodim na gymnaziu a neviem si ani predstavit ze by som prezivala to co ona,priznam sa asi by som to nezvladla...
Dominika velmi ta obdivujem a verim ze ked s malou vsetko dobre dopadne budes jej uzasna matka po tom vsetkom co si si za posledneho pol roka vytrpela si zasluzis a ti peknu zivotnu etapu a ja som z tich co dopraju....
Hnevaju ma prispekvky tych neveriacich,ked neverite tak sem jednoducho nepiste ked by to bolo vymyslene tak je to vymyslene velmi dobre...
prestante ich uz upodozrievat
co vas prestalo to uz bavit lebo malinka sa narodila tak chcete aby mala dominika dalsie vzruso ked zapne pocitac? a tiez sa mi zda dost paranoidne napady typu ze povedzte nemocnicu overime is to alebo zistime pocitace z ktorych toto vsetko bolo pisane? co mate malo zaujimavy zivot??? toto je obicajna internetova stranka a nie klub patracov,tak si to neplette...

Dominika drzim velmi velmi palce a obdivujem ta

hmm...

už aj mne to začína byť trocha podozrivé. veľmi som tomu chcela veriť, lenže keď vidím, že ani Dominika, ani Maťo, dokonca ani Miracle sa nehlásia, tiež začínam mať pochybnosti.dalo by sa to zistiť či to je alebo nie je pravda. skúsim vysondovať, ako prísť na to, z ktorých počítačov to bolo písané. totiž - ak Miracle aj Dominika aj Maťo písali z toho istého počítača, tak je to samozrejme bluf. Maťo a Dominika by mohli, keď bývajú spolu. ale určite nie Miracle. idem po tom pátrať a dám vám vedieť. dnes sa dá zistiť všetko.

sisisissi

Prosim Vas vsetkych neveriacich tomuto pribehu prestante zabrdat. A ti ktori o nej nieco vedia nove, pripadne Mato napiste nam, sme zvedavi a mame obavu o Vas troch.

mia90

ktovie co sa deje, pravdepodobne su este v nemocnici, mala melania urcite, a je normalne ze dominika nema ani chut pri takych problemoch sadat za pc a rozpravat tu o tom

lenuliatko

ja by som tiez chcela vediet ako sa maju.casto ma napadlo ako sa maju ked sa pozriem na nasu malu.zda sa mi byt taka mala a mala melania musi byt este mensia.