Granulky Royal Canin pre psy

Príspevok v téme: Granulky Royal Canin pre psy
psickarka

ahojte,
ma niekto s tymito granulkami skusenosti?kupili sme nasemu 5 mesacnemu steniatku tieto granulky lebo ich vela chovatelov odporuca...ale dnes som sa docitala vo vela forach ake su strasne zle...ze obsahuju rakovinotvorne latky, ze nie su kvalitne...ze sa z nich zhorsuje srst...

na baliku sa pise ze su konzervovane so sorbanom draselnym a s antioxidantami propylgallat a butylhydroxyanizolom...

lauricka

naši na royal canin nedajú dopustiť. striedame ich ale s purinou, lebo keď niečo majú dlho omrzí ch to a nechcú to už tak veľmi jesť. zvykli sme si granule pre psov kupovať na www.sixfeet.sk majú tam viac druhov tak sa dá skúšať. psík sám ukáže čo má rád.

jozefka

mam Yorkiho a ma blchy už neviem ako sa ich zbaviť...ak viete o niečo čo zaberie tak poradte...a nevie či to ide aj na ľudí,lebo ma všetko svrbí...

robika

ja mam jazvecika,ma uz 9 rokov a je aj po autohavarii..a co je najhorsie, minuly rok mu vybrali hrcku. dlho sme fungovali na royalkach, tak sme presli na eukanubu a mama zas doniesla royalky. ale vystrasili ste ma teraz s tym ze obsahuju rakovinotvorne latky.mali sme ich za kvalitne krmivo. pejsek ich v pohode papa aj bez toho aby sme mu ich museli miesat.chutia mu,srst ma krasnu lesklu..preto som teraz riadne zaskocena. co jena tom pravdy ze su skodlive,ci smejdy? prosim odpovedzte.. mame toho psika ako spolocne dieta :) a kedze ma namahane klby a je po tej havarke a operacii hrcky tak sa snazime davat mu co najkvalitnejsie krmiva.DAKUJEM

barbi363

no mne veterinar povedal ze to moze mat aj z nespravnej stravy.tak som sa chcela opytat ktore granule su vhodne pre take steniatko kedze ja mam royal canin teraz

barbi363

ja by som sa chcela opytat cim mam krmit maleho ratlika.ma tri mesiace a davam mu royal canin granule ktore zo zaciatku papal a teraz ani nie.a konzervu od firmy select gold.a zacala som od zaciatku badat co ho mam ze sa kuse na srsti a tym padom sa mu tam robia flaky.

lost

ja som presiel na surovu stravu + zelenina a je to lacnejsie ako granule :) ak clovek vie ako na to, ma to zadarmo.. a pes je sytejsi :)