Granulky Royal Canin pre psy

Príspevok v téme: Granulky Royal Canin pre psy
psickarka

ahojte,
ma niekto s tymito granulkami skusenosti?kupili sme nasemu 5 mesacnemu steniatku tieto granulky lebo ich vela chovatelov odporuca...ale dnes som sa docitala vo vela forach ake su strasne zle...ze obsahuju rakovinotvorne latky, ze nie su kvalitne...ze sa z nich zhorsuje srst...

na baliku sa pise ze su konzervovane so sorbanom draselnym a s antioxidantami propylgallat a butylhydroxyanizolom...

vilaamalka

vieš a aj v obchodoch su predavači motivovaní dodávatelmi, tak sa nečuduj, že ked chce predať drahšie žrádlo pre psíka tak sa dievča snaži, ved , ked ideš do lekarne tak ti predávaju drahé zahraničné vitamíny a pritom naši výrobcovia majú kvalitné ak nie lepšie výrobky, takže ja si kupim podla toho čo mne vyhovuje a nie čo mi magistra snaži nanutiť,a predsa nei všetko čo je drahe je aj dobre

vilaamalka

no ja mam už 14 ročného psika a jedného ročného, a dávam im len pedigree, darlich , fiskes lebo len to im chutí a sú zdraví a vitální ako aj veterinár povedal , tak ked sú oni spokojní tak som aj ja a že by pedigree bolo nekvalitné to počujem prvý krat

psickarka

no my sme krmili pedigree ale aj zveros povedal ze to su priemerne...ale mala nemala z nich ziadne problemy, strasne krasnu a lesku hunatu strst ma z nich aj jej pekne travilo..ale priatel hovoril ci jej radsej nekupime royalky ze vela ludi na pedigree hovorilo ake su strasne..boli sme v jednom obchodiku kde nam predavacka tiez povedala ze su pedigree strasne ze radsej mame prejst hned na ine kvalitnejsie...
a royalky su aj dost drahe 8 kg sacik stoji 1600 sk..

vilaamalka

no tak skuk ineho veterinára , ktorý nerobí dealeara alebo sa spýtaj niekoho kto chová psikov, a pozná ich , aj ja mam 2 havov ale toto nepoznam

psickarka

vies co on ich odporuca a dokonca ich u seba v ordinacii aj predava...ale plno ludi na nich nadavalo ze jake su zle a este ze obsahuju aj tie latky...a ze veterinar ludom len odporuci lebo ma z toho peniaze...tak som sa docitala...