4 mesiac tehotenstva a brusko nikde

Príspevok v téme: 4 mesiac tehotenstva a brusko nikde
hlava

ahoj chcem sa spytat ze no,som v 15 tt a je mi cudne ze ked lezim brusko nemam skoro ziadne ani neni videt ze by som tam nieco mala,ale ked stojim a tak mam brucho jak slon:Dno proste velke tak je to videt ze tam nieco je,neviete niekto cim to moze byt?a aj to ze kedy mi uz bude videt pekne brusko velke a konecne mi naratsie aj ked budem lezat?lebo sa uz neviem dockat

bubica

mne zacalo rast brusko na konci siesteho mesiaca....dovtedy hole nic....som zavidela vsetkym tehotnym s velkymi gulatymi bruskami:))))
neboj potom ked bude velke budes si zelat aby uz nebolo :))))
zelam vela stastia

skalnicka

Je to mile, ako sa dozadujes bruska, nemaj obavy, ono to este pride, xixi, ja som momentalne v 33 tt a veruze, uz vstupuje do miestnosti najprv ich velicenstvo brusko a az potom ja...najviac sa pribera v tretom trimestri,tak bud v klude, vsetko je OK

inuška

To je pohoda,ešte priberieš, na mne to bolo vidieť až koncom 6 mesiaca, pribrala som 15kg, a pripadala som si ako kotol. Zhodila som to tiež v pohode a vrátila som sa na pôvodnú váhu. Synček má už 3 rôčky. Držím palce a vela zdravia, papa

hlava

noo dakujem vam zatial,hadam ostanem kludna,ked ja sa tak seckeho bojim,ci je okej ked mi to ete neni videt dufam ze je secko okej

jajka001

ja som v 4. mesiaci tiez este nepribrala, az v 5. a potom to islo velmi rychlo, pribrala som az 20kg. ale som ich aj zhodila v pohode :)

panča

:), pockaj ked sem budes o mesiac pisat, ake mas velke brusko :D.Neboj, ak chodis pravidelne do poradne, tak by ta doktor informoval, ze nieco nie ok.A este cosi-ved pises,ze ked stojis, tak brusko mas-tak sa netrapa uzivaj si to

lenuliatko

neboj s abrusko narastie.v 4 mesiaci to je len taky naznak.teraz by si mala zacaz uz viacje priberat a bude ho vidiet,ale je pravda zalezi to aj od postavy.kamoska bola v 7 mesiaci a nebolo na nej vidiet skoro ze je tehotna.a potom skoro zo dna na den jej vyskocilo brusko ako keby nic.ja som v 7 mesiaci a nepribrala som vela nejakych 7 -8 kil a mala je velka.brusko mam ako balon.bud rada ze sa mozes este hybat :D

1eny1

teraz začneš priberať, že to bude aj na tom brušku vidieť. to male bude rasť, aj doteraz rastlo, ale nato tvoje bruško stačilo. ale teraz bude chcieť viac miesta. Ale to taktiež záleží, aj od postavy človeka. U niektorých by človek ani nepovedal, že čaká...ale to každý inak.