kto je otcom? poradte prosim, neviem co robit

Príspevok v téme: kto je otcom? poradte prosim, neviem co robit
laskonka

mam takyto problem. Pred necelymi 2 rokmi som sa rozisla po 6 rokoch s frajerom, teraz mam rok druheho, vsetko je super, v posteli si rozumieme, spime spolu takmer kazdy den. Pred necelym mesiacom som zacala brat antiku, 2 tyzdne po jej uzivani som sa vyspala s tym byvalym, bola to moja prva nevera, dufam ze aj posledna, nejako sa to zvrtlo a on sa do mna spravil. So sucasnym priatelom sme vtedy este davali pozor, ak by tabl. este nefungovali, ale tiez to bolo sem-tam len tak tak. Teraz som na 99% tehotna a neviem s kym. Nemozem si to nechat ak je to byvaly, je totiz cernoch a to by som asi neutajila. Co mam robit, ako zistit kto je otec ked hned na druhy den som spala s mojim priatelom, ako to hned zistit. A co potrat, boli to, je to nebezpecne pre buduce otehotnenie? prosim poradte kto nieco viete, moc dakujem

vikuska

tak to mas fakt blbu situaciu, ale sama si za to mozes.
pokial sa pre babatko rozhodnes, tak to bude mat chuda dieta v tejto republike dost tazke s tmavou farbou pleti. asi by som to neriskla.

leerka

rodriguez: ja som si takisto vyjadrila svoj nazor ako aj ty... len sa mi nepacilo ze sa tu stale sklonoval len "cernochov vtak"... na co to je komu dobre...???? len tak mimochodom tiez nemam rada pavukov a a priznam sa aj ze nenavidim jednu skupinu ludi, ktori ziju v nasej republike.... domysli si ktoru.... som preto rasista? asi ano,ale mne to nevadi, lebo ja si za svojim nazorom stojim a aj si ho vyjadrim....

jaaaaaaaaaa

Ak je to vôbec pravda a je vôbec tehotná, tak bola tehotná ešte pred začatím úžívania HA!!!!! Lebo ak ju brala tak ako sa má, tak neotehotnela...

rodrigez

leerka to nie je o komplexoch ani nicom inom. Mam sam par ciernych kamaratov. Ido o to, ze ak sa mi nieco nepaci, hned som rasista a netolerantny? Ked nejem ovsene vlocky som nemoderny? Ide len o to, ze osobne sa mi to prieci. Nikoho o mojom nazore nepresviedcam. Kazdy ma svoj vkus. Niekomu sa hnusia baculky, tiez je to zakomplexovany kreten s malym vtakom? Zjavne ty si pomylena dobou, ked si myslis ze vsetko co kedysi bolo utlacane musime v dnesnej dobe milovat. Ja respektujem kazdeho, tak isto jeho nazor a chute. Jednoducho ak sa mu nieco nepaci, alebo hnusi, nebudem ho za to odsudzovat. Ja napriklad nemam rad ani pavukov a polovnikov. Asi som divny...

vecernica

lalalalal sorry to co si napisala mi pripada ako lacne myslenie komernce jednoduche a sproste. slusne povedane,,mam mat hamty hamty. nieco ak ti to hovori ako Eugenika...ale tebe to iste nic nehovori..sklonuj si len slvoa mat, mam mam mam

leerka

inak nechapem, preco tato tema stale funguje, ved je tu tolko nadavok a utokov na cernochov....... chlapi, co ste zakomplexovani???????? nic ine neviete spomenut, len cernochov vtak? chodte do prdele..... asi nemate bohvieco v gatiach....