zuzene platnicky

Príspevok v téme: zuzene platnicky
platnicka

Dobry den, prosim velmi o radu, moj priatel ma zuzene platnicky, doktorka mu to zistila az teraz a to k nej chodi od malicka,predpisala mu bandaz ale jeho ten chrbat v okoli krizov stale boli, nestretli ste sa s tym niekedy? prosim velmi ak niekto viete ako sa s tym da bojovat aspon trosku aby tie bolesti trochu ustupili tak mi napiste sem.. dakujem velmi

Maduke

Ahojte....moj priatel ma 24 rokov a ma skoliozu...zistili mu ju pred 3 mesiacmi....pred tyzdnom bol u ortopeda a zistil mu ze ma zuzenu platnicku.ortoped mu predpisal ortopedicku pomocku na krize - taky asi termo pas alebo take nieco, vraj ked ho zacne boliet chrbat tak si ho ma dat.este ma ist o mesiac neurologovi.chcela by som vediet pricinu, ako sa stane to ze sa platnicka zuzi a este by ma saujimalo ako sa to da liecit, ci postacia masaze, plavanie alebo nejake cvicenia ako napriklad MMS system.je na marodke ale priserne ho ta spodna cast chrbtice boli.bojim sa ze bude musiet ist na operaciu a ak hej tak ake je riziko ze sa nepodari?? mal by ist aj na magneticku rezonanciu??prosim dajet mi vediet ako mu mozem pomoct...dakujem