stále unaveny prosim poradte

Príspevok v téme: stále unaveny prosim poradte
unava

VIEM, ZE TO SEM NEPATRI ALE I TAK TO SKUSIM Ahojte,dúfam,že mi tu bude vedieť aspoň niekto z vás poradiť. Moj priateľ má už dlhší čas jeden problém.Stále je unavený, aj keď v noci spí 8-9 hodín ráno je unavený ako keby vobec nespal a tak je to celé dni.Skúšal už spať aj 15 hodín aby zistil, či mu nechýba spánok no cítil sa rovnako.Nevie čo má robiť únava ho ničí. Može byť za tým aj psychicky namáhavá práca,stres a fyzické vyčerpanie??? prosím poradte čo je dobré proti takejto stálej únave. Ďakujem

n..

nech ide k lekárovy......... ja som bola taktiež stále unavená a nič sa mi nechcelo a mala som to zo štitnej žlazy... takže tak:) nech sa ide vyšetriť može to mať aj z toho bude brať tabl.. a bude v pohode a veľa jodu

lilipo

Aj moj priatel tym trpl a nakoniec som zcala o nho nasilu trepat ovocie a vitaminy..aspon tyzden tyzden v kuse a potom pravidelne a upravilo sa to v pohode..skus na to pytat v lekarni vitaminy

den

Ano musim potrvdit..ide o zdravie a praca musi ist bokom..pozri zakonnik prace a nejaky paragraf..musia mu dat volno..lebo tak ci tak z toho zosalie a nebude vladat tahat ako kon, ked je unaveny a ked nebudu spokojny s robotou, hrozi prepustenie z pracovneho pomeru.Kde pracuje v akej oblasti?Zivot ti ziaden sef nenahradi a ani by ho nepodrzali a neospravedlnili, ze je to unavou, zial taka doba..to treba cielene riesit s upravou celej zivotospravy pod dohladom, cim skor pojde, tym skor sa vylieci...takze nevahajte ani sekundu...

:)

Už ako tu bolo spomenuté.... je to určite chronická únava. Ja som ňou trpela, keď som mala streptokoka v hrdle. Spávala som i 16 hodín denne. Bola som unavená aj po umytí jedného taniera a príboru... potom som si musela hodinku pospať. Doktorka mi zakázala spávať dlhšie ako 8 hodín a bola som preliečená a do 14 dní sa to upravilo. Takže pekne pošli priateľa k doktorovi, lebo samé sa to nevyrieši.

dancul1

unava,
taka praca neexistuje, kvoli ktorej by clovek nemohol ist na jeden den k lekarovi. to si len kazdy nahovara aky je nenahraditelny. priatela pekne posli k lekarovi, viem ze sa bude branit ze sa neda, ale nemoze byt taka praca, ktoru by mal clovek uprednostnit pred vlastnym zdravim.
z par viet co si napisala je tazke urcovat diagnozu, preto dlho nerozmyslajte a skocte na vysetrenie. istota je gulomet.

wendy

moj priatel ma podobny problem,vraj ako dieta bol neustale v pohybe, teraz je unaveny vkuse, pracuje za PC, ale unaveny bol aj ked sme boli na dovolenke...
tiez to nie je nedostatkom spanku,nema nadvahu ani nefajci....bol u lekara, ale vsetko mal v poriadku.
aj mna by zaujimalo co dalej, lebo to nici aj mna.

unava

den matrac je novy, tak isto ako aj cela postel, spi pri otvorenom okne a takéto stavy únavy má už dosť dlho, chcem aby šiel k lekárovi no kvoli práci nemože mať ani deň voľna, nie sú na to nejaké vitamíny?