Rakovina prsníka??? pomoc!!!!! :-(

Príspevok v téme: Rakovina prsníka??? pomoc!!!!! :-(
anabella963

Ahojte....ako začať....Už si pripadám ako hotový hypochonder....ale bojím sa. Mám 14 rokov a včera ked som sa sprchovala som si na pravom prsníku objavila nejaké fialové čiary, alebo čo to bolo, aj bradavku som mala väščiu ako obyčajne.Viem že rakovina sa vraj prejavuje nejakou hrčkou alebo čím ale bojím sa aj tak. čo to môže byť??? neviem ako to mám opísať,vyzerá to ako nejaké fialové až červené čiary a mám ich všade na pravom prsníku. u gynekologa som ešte nebola a bojím sa tam ísť. je to nutné?? nbechcem trápiť maminu ani nikoho, preto sa obraciam na vás, prosím poradte mi......bojím sa

babuš

Tiež by som si tipla na strie. Nič nebezpečné, časom vyblednú a zostanú iba strieborné čiarky. Mne sa v puberte objavili na bokoch. Nenarástli ti náhodou poslednou dobou viac prsia? Radšej to však ukáž mamine, ak sú to strie, určite ich bude poznať, pravdepodobne ich mala v tehotenstve na brušku.

nestrachuj

strie su male prasklinky ktore vznikaju bud z rychleho narastu ale poklesu vahy...mohli ti zacat rast rychlejsie prsie a streisa mohli vytvorit...

ale ved nemusis sa bat a bez za maminou a ukaz jej to...ved je to tvoja maminka a ona ti bude lepsie vedeit poradit ked to uvidi ako my co to nevidime...
ale rakovina to neni neboj!=)

nestrachuj

kristina pukacova
to kludne mozes mat problem s chrbticou...treba zajst za lekarkou a ta ti napise odporucenie

nestrachuj

kristina pukacova
to kludne mozes mat problem s chrbticou...treba zajst za lekarkou a ta ti napise odporucenie

nestrachuj

strie su male prasklinky ktore vznikaju bud z rychleho narastu ale poklesu vahy...mohli ti zacat rast rychlejsie prsie a streisa mohli vytvorit...

ale ved nemusis sa bat a bez za maminou a ukaz jej to...ved je to tvoja maminka a ona ti bude lepsie vedeit poradit ked to uvidi ako my co to nevidime...
ale rakovina to neni neboj!=)

kristina pukacova

Mam strach mohli by ste mi poradit uz dva roky mam bolesti v lavom prsniku chodim aj na kontroli a nikto mi nic nevie povedat na sone mi povie ze je vsetko v poriadku ale ja si tam citim aj niaku hrcku a este mi to udiera aj do lavej ruky dakujem

anabella936

stire??? viem čo to je, ale to určite neni to, pretože mám normálnu váhu :175cm a 59kg. navyše, môžu sa objaviť len tak zrazu???