"rozišla" som sa s kamaratkou

Príspevok v téme: "rozišla" som sa s kamaratkou
saxana

Mala som kamaratku cca 8 rokov. Chodili sme spolu všade. Potom som ochorela, čiže sme neboli tak často spolu. Písali sme si smsky, ale do nich sa tak vela nemestí. Skrátka ale boli sme v kontakte. Teraz mi povedala, že som sa zmenila, začalo jej všetko na mne vadiť. A najhoršie čo urobila do očí mi povedala, že keď som bola chorá, tak mi bola dobrá, že teraz ju už nepotrebujem. Vyčítala mi, že keď mi nenapíše ona sms, tak ja sama nenapíšem. Co nie je uplne pravda, ale pravda je ze žiť zo 6tis.Sk Péenky a vypisovať alebo vyvolávať sa ozaj nedalo. Bola som non-stop v nemocnici. Nasledky mam stále, ale jednoducho uz nepíšem žiadne sms-ky, iba sa pozdravíme ked sa stretneme. Čo si o tom myslíte?

:)

no ja mam kamku tiez 8 rokov.tento rok bol dost tazky(pre mna) bo sa jej narodil prcek a rozisla sa s drahym(chvala bohu) a celkovo sa nase cesty nejako zacali rozdelovat...uz som myslela ze to bude tiez koniec.ale nejako sa to urovnalo a snazime sa stretavat v ramci moznosti:)ono niekedy staci len cas.mozno aj v tomto pripade to bude casom ok:)

lea

no je to tazke s kamaratkami.. niektore sa hraju na priatelky az za hrob, ale hned ked sa do cesty pripletie nejaky chlap, co mozno ani nestoji za to, ide kamaratstvo bokom.. aj taku naj kamosku som mala, ze som sa jej zdoverila, ze som sa rozisla s priatelom a ona ho o tyzden doslova zbalila, ako mi neskor povedal, pri gratulacii k narodeninam mu miesto zdvorilostneho bozku dala hned jazyckovu, sam bol z toho vyvaleny. ich vztah potom trval necely mesiac a kvoli tomu obetovala nase priatelstvo.. lebo ja si myslim, ze priatelstvo je viac ako laska, ale asi je malo ludi, co zdiela taky nazor..

vecernica

podla prieskumu peniaze nepokazia cloveka,,to hovori americka asociacia psychologov,,clovek to mal vzdy v sebe..

vecernica

ked kamaratku uvidis,,tak ju zober na kavu,,na to mas snad a skus sa porozpravat o tom s nou a nie tu pisat. s nou to ries a povedzte si vsetko. Ak je kamaratka tak to pochopi, a ty ju, ale to chce diskusiu,,a dlhu........zastav ju ty ked sa stretnete a dununt ist na tu hodinku si sadnut na kavu vino a podobne

tina

no ja ja som si myslela , že mám naj kamošku, pokiaľ ma nezavolala do firmy pracovať, pracovala so mdobre, bola spokojná ,no jedného dňa sa jej zažiadalo inej, invalidnej dôchodkyne, lebo za ňu nemusela platiť odvody, moj plat sa jej zdal vysoký, ale na ten pracovný čas , čo som tam strávil, nebol. Veď som nič nemala zo života, ani rodinu som si nevidela. Nepovedala mi to rovno, zvolila na to špinavú taktiku. Tak som zistila , že je bezcharakterná. Peniaze pokazia človeka.

[zruseny12]

...chapem ta,ze ta to boli...ale mas pravdu,radsej ziadnu kamaratku, ako falosnu...
tiez som jednu taku mala,ktora mi nedavno vykrikla,ze bola pre mna 25rokov dobra kamoska...ale to si mysli len ona...ja som ju za najlepsiu kamaratku 25rokov nepovazovala...
ked si spomeniem ,ked nie ja tak nechodi po zabavach a diskotekach...a nema ani jednu kamosku,sama mi to raz povedala...a teraz po rokoch,ze vraj...ona bola ta,co musela byt ticho a ja som mala stale pravdu...no koniec...UZ MOZEM AJ ZA TO,ZE NIEKTO MA TAKU POVAHU,ZE KDE HO POSTAVIS TAM STOJI...mala priestor sa vyjadrovat a nikdy to nechcela...a teraz mi ide vycitat take veci...ako keby ja som jej mohla za to, ze ma taku povahu...
...prekvapuju ma aj take kamosky,co by som to na nich nikdy nepovedala...
myslim,ze aj doba ich velmi zmenila a zistili,ze falosnou ked budu ,bude to pre nich jednoduchsie...

lea

no, velmi ma to doteraz boli, lebo sa na pracovisku vidame a uz sa ani nezdravime. ale su take veci, co ja aspon neviem odpustit, na diskoteky a po baroch som jej bola dobra, tam ma vzdy tahala, aby sa s nejakymi chalanmi zoznamila,lebo ona je dost nenapadna, ale ked ide o realny zivot, pomoct s nakupom alebo ist k lekarovi, vtedy bola zaneprazdnena. asi je fakt lepsie nemat ziadnu kamosku ako falosnu kamosku

Hapacabanna

A???Vies co,prave v takychto situaciach sa ukaze,kto je skutocnym priatelom.A ona nim rozhodne nebola.Nevesaj hlavu.Urcite mas vela priatelov.Sice nie su ti taki blizki zrejme,ale co nie je,moze byt :-)

[zruseny12]

myslim,ze nerobis ziadnu chybu,lebo keby ta kamaratka fakt chcela,tak si ten cas nejde...toto nie je vyhovorka,ze je zaneprazdnena,aspon pre mna...tiez to neberiem...ked mi niekto povie nemam cas...to len sa vyhovara,ako male dieta....a chce to vsetko zviest na cas,len aby nebol zodpovedny, za nejake veci....
prave v tom je ten figel,ze ked ju najviac potrebujes tak nepride...a ked ju nepotrebujes tak je po ruke...?
tiez ked tak rozmyslam nad mojimi skoncenymi kamaratstvami,tiez kym som bola ok,a nepotrebovala nikoho,mala som okolo seba plno ludi,teraz ked clovek je na tom horsie,kazdy sa otoci cloveku chrbtom,tak potom naco mu je take kamaratstvo?a este povedia,ona sa zmenila,ona je taka a taka...taky ludia by sa mali hanbit...ale zasa,je to zivot a mi to nezmenime...mozno ja keby som sa nerozviedla a bla bla...tak do dnes su ku mne vsetci ako miliusi...a pretvarovali by sa dodnes...a tak aspon sa ukazalo,kto aky ma charakter...

lea

mala som aj "naj kamosku", ktora bola zaroven aj mojou kolegynou. ked som sa vratila po 6 mesiacoch PN spat do prace, 5 tyzdnov si nenasla cas, aby sme sa porozpravali a to sme mali kancelarie nedaleko od seba. vravela, ze je zaneprazdnena. zial, odvtedy jej uz vobec nedoverujem. robim chybu?