"rozišla" som sa s kamaratkou

Príspevok v téme: "rozišla" som sa s kamaratkou
saxana

Mala som kamaratku cca 8 rokov. Chodili sme spolu všade. Potom som ochorela, čiže sme neboli tak často spolu. Písali sme si smsky, ale do nich sa tak vela nemestí. Skrátka ale boli sme v kontakte. Teraz mi povedala, že som sa zmenila, začalo jej všetko na mne vadiť. A najhoršie čo urobila do očí mi povedala, že keď som bola chorá, tak mi bola dobrá, že teraz ju už nepotrebujem. Vyčítala mi, že keď mi nenapíše ona sms, tak ja sama nenapíšem. Co nie je uplne pravda, ale pravda je ze žiť zo 6tis.Sk Péenky a vypisovať alebo vyvolávať sa ozaj nedalo. Bola som non-stop v nemocnici. Nasledky mam stále, ale jednoducho uz nepíšem žiadne sms-ky, iba sa pozdravíme ked sa stretneme. Čo si o tom myslíte?

lea

no aj ja mam skusenost, ze pocas zdravotnych problemov sa ukaze kto je tvoj priatel, mne to priatelov velmi preriedilo, staci spomenut ze pred par rokmi som mala na narodeninovej oslave pozvanych 50 "priatelov", minuly rok jedneho.. je to velmi smutne, ale to je zivot.

[zruseny12]

...ja hadam napisem len jednu skusenost zo vsetkych,ktora ma fakt velmi trapila...
...mala som vela kamaratiek,ale tu kamosku som mala velmi rada,ked ju vsetci odsudzovali tak ja som sa s nou kamaratila,prezili sme hoci co...
ked som sa vydala,tak moj ex teraz ju velmo nemusel...a ked si nieco kupila a predvadzala sa pre nami/ja som to nebrala ako predvadzanie,proste si kupila vec tak ju skusala,a ex mi raz povedal...NACO SA PREDVADZ SAK NEMA NA TO...tak a este dodal...ty aspon na to mas...
toto som jej nikdy nepovedala,lebo keby som jej toto bola povedala,tak by som ju urcite ako kamosku stratila,lebo by k nam uz nikdy neprisla...koli ex....
no,ale stalo sa ze som sa rozviedla,a raz som chcela byt uprimna a povedala som jej to...vsetko co povedal,len okrem tej druhej casti...a odvtedy je ponasom kamaratsve...este stacilo par nejakych drbov a nase kamaractvo skoncilo...
takze som zbytocne mlcala taku dlhu dobu...a najhorsie je na tom to,ze ona si mysli,ze som si to len vymyslela...
takze ani z voza ani na voz...
KAMARATSTVO JE TENKA NIT,KTORA SA LAHKO PRETRHNE...DA SA ZVIAZAT,ALE UZOL UZ NAVZDY OSTANE....

fraisee

mam jednu kamaratku 16 rokov, bola kedysi moja naj kamaratka. postupne sa vsak zmenila. ked som mala nieco lepsie ako ona, nemohla to prezit, zacala zavidiet, ze mne sa dari lepsie ako jej, ci sa to tykalo prace alebo vyzoru alebo dovolenky, no hocico. ked som jej z nicoho nic pocase napisala sms ako sa jej dari, odpisala mi taku arogantnu spravu, ze ma dobra nalada hned presla.
zakazdym, ked jej napisem ci uz mail alebo sms ledva sa ozve a to nehovorim, ze som jej dala na narodeniny aj darcek a ona mne sa neobtazovala napisat ani sms. nedavam ludom darceky preto, ze cakam ze mi to vratia, ale pretoze chcem. ale aspon vidim, kto si to zasluzi a kto nie. najkurioznejsie na tom je, ze ludi, ktorych poznate sotva mesiac, by sa pre vas obetovali ovela viac, ako ti, s kt. ste uz nieco zazili. neviem ci ja som bola taka slepa ze som si nikdy nevsimla aka je, alebo sa takou pocase stala.
najlepsie bolo ked sa mi raz ospravedlnovala za jej spravanie, lebo ako mi tvrdila, mala zdravotne problemy, preto bola taka hnusna. ale to, ze ja som trcala vtedy v nemocnici s infuziami, tak to bolo nic.
dnes sa ozyvame jedna druhej iba ked nieco potrebujeme. to je vsetko.

[zruseny12]

saxana...niekedy to tak byva,az ked pride vazny problem vtedy sa ukaze,akych clovek ma kamaratov...bohuzial...

1eny1

možno je to u nej taká chvíľková rekcia. Ty si bola v nemocnici a ona bola znudená. Možno ju to časom prejde a uvedomí si, že 8 ročné kamarátstvo nemôže len tak skončiť.Ak bola ozaj tou fajn kámoškou tak ona pribehne, ale musíš sa aj ty posnažiť.