SLENDER STOLY ???

mery22232

..môžem iba odporučiť..pri vhodnom stravovaní..nič lepšie na formovanie postavy nepoznám..na začiatku je vhodné cvičiť 3x-4x do týždňa(aspoň 6 týždňov)..potom stačí 1x-2x do týždňa.Veľa úspechov v novom roku želá Mery22232@azet.sk

lucia788

ahoj, ja som tam chodila jedno leto dva krat do tyzdna ale vzdy po kure som sla na hodku do posilky..osobne som nemala pocit ze bysom schudla ale okolie mi povedalo ze ano..kazdopadne tie slender stoly boli prijemne,a le velmi velmi drahe

jajka001

no ved ono je to urcene pre starsich ludi a tych co maju problemy s pohybom, pre mamicky po porode a podobne. zdravy clovek predsa ide cvicit normalne a nie tak ze si lahne a necha so sebou hybat.

vikuska

chodila som na sledner stoly, je to prijemny relax a dobre na chrbticu napr. pri rehabilitacii. ale nejake extra chudnutie od toho necakaj, kedze ty tam vyvijas minimalnu aktivitu - vlastne cvicia za teba tie stroje. na formovanie postavy a chudnutie treba väcsiu aktivitu napr. fitness.

43

ja som bola na slender stoloch na 10 tyzdnovej kure.pomohlo mi to prevetrat penazenku .myslim ze tieto vymozenosti su vyborne pre satrsich ludi alebo pre ludi po operaciach.ale ja som si hne dna zaciatku zaplatila cely turnus ,dostala som zlavu tak co uz,docvicila som do konca.na zaciatku mi samozrejme dali aj jedalny listok .takz eak budes dodrziavt vsetky zasady tak sa ti mozno ako mne podari schudnut nejake 3-4 kg.no za tie prachy si mozes aj lepsie uzit niekd evo fitku a na masazach.moj nazor

roni

Ja som bola raz na slender stoloch,ale myslím že to skôr slúži viacmenej na rehabilitáciu, pretože aktivitu robia pohyblivé stoly. Hlavne ak má niekto problémy s kĺbmi a chrbticou. Ale dá sa pritom dobre zrelaxovať. Či to pomôže na chudnutie to neviem posúdiť.