naturella, ria, always

Sexymuffin401

Čo si pamätám tak všetky moje spolužiačky používali len Always.. Always...Always ..no tak som aj ja skúsila tie super tenké always ktoré ani necítiť že môžte v pohode nosit biele rifle XD
A teraz rozmýšľam ci som nebola vadná pretože mne tie always extra vadili všetko išlo mimo vložku a mala som ( aj keď neviem prečo) pocit mokra a strašne to tam skrabalo ..už nikdy viac
Ja osobne iba Naturella , ria a celkom ešte bella
Naturella mám najväčšie teda ultra maxi a mme je to nadmieru príjemné nosiť XD
Ria - mám 10 + 10 a tie tak na 4 - 5 deň a viac
Bella - zelené mam iba na doma akoby v škole ( za chvilu v práci ) mam strašne silné krvácanie proste musím chodiť meniť vložku každých 15 minút a doma 2 hodiny a skoro nič XD
Ale mne to akoby tečie za okraje tak neviem neviem
A na noc - ria aa vlastne ešte skúšam nočné tak v podstate napíšem potom za takych 10 dni ked mudem mať ďalšiu M

neznáma :D !

Ja používam iba Naturella :).. asi najlepšie su .. laways ani Ria nekupujem :) a prečo Naturella vsaju všetko čo maju .. lahko sa prilepia ... a proste dobre su :)

jankaaaaaaaaa

najlepsie su naturella, su uplne tenucke, makke a neodlepuju sa. a prijemne vonaju. proste super. a su lacne.

nici

Ja používam len Alwaysky.... aj keď sú asi na trhu najdrahšie ale doprajem si to ..
neviem aké su tie Ria a Tesco vložky.. ale jednu dobu som mala aj Naturella ale tá silná vona mi už liezla hlavov a v skole kazdy vedel že mám menzes tk bolo cítiť tú vôňu z tých vložiek.. alwaysky sú prijemne tenké a pre mňa asi jediné ktoré budem používať =) =) =)

levicaaaaa

..... , ďakujem ti za odpoveď...

A nemáte tu niekto skúsenosti s Libresse vložkami? Zaujímalo by ma, akú majú sacia schopnosť, či to všetko neostáva na povrchu vložky, ale ide pekne dovnútra... a hlavne variant bez krídielok ma zaujíma...

Ďakujem...

.....

Áno, majú.... ja som prešla na kotex...sú úplne jemné, pohodlné, vôbec necítiš, že ich máš. Majú iba jednu nevýhodu, pre mňa sú dlhé. Mohli by ich vyrábať o 2-3 sm kratšie a majú iba jeden druh. A ešte intínky, tie sú tiež super.

levicaaaaa

baby, viete mi niektorá prosím vás poradiť, či vložky Always Ultra Standart (tie zelené, bez krídielok) majú na povrchu tiež tú umelú sieťku?

erika kaszova

no podla mna su ria lesie lebo nie su umele a su hrubsie ja mam vacsinou silne kremy a v ria sa citim lebsie alvays nie su az take dobre najme ked sa potim a potom sa od tej umelini vyhadzem ale skusala som aj o.b. aj tie su dobre najme ked mam turnaj alebo niekedy aj telesnu a velmi dobre saju a ani mi nezavadzaju ked skacem alebo beham a citim sa v nich istejsie

july

No ja nedam dopustit na Ria. Mam strasne silne kramy zakazdym a tieto su jedine co ostanu aj po nasiahnuti prilepene pekne na svojom mieste :-). Na Always-kach mi vadi ta umela vlaknina a Naturella..ja moc nemusim to deo v nich. Ale tie si zas pochvaluje sestra. Ta je po porode a hovori, ze pravdepodobne tie vytazky z harmanceka posobia upokojujuco na ranu po nastrihu hradze.

sussina

velmi dlho som pouzivala alwaysky, ale ted mam nejake zapaly a zistila som ze mi ta umela vlaknina na povrchu vobec nevyhovuje...presla som na tesco vlozky....lacne a dobre saju...