naturella, ria, always

akinom007

jaja/ no ja co sa tyka vloziek hovorim presny opak, tie najdrahsie su najlespie. Uz som ti odpovedala nizsie..
tak sa nebudem opakovat co vyhovuje mne. Ale ja by som skor ako to co si napisala ty povedala"JE TO UPLNE INDIVIDUALNE CO KOMU VYHOVUJE"

jaja

no ja som tesco vlozky nemala...a ja som sa na tu cenu pytala len informacne...nwm mam taky zvyk o vsetkom vediet =)...a samozrejme nechcem na sebe setrit ale naco kupovat drahe Alwaysky ked mi i tak nevyhovuju ...radsej si kupim o 20 sk lacnejsie Rie v ktorych sa citim lepsie...neviem ci to ocm som napisala vyznie tak ako som myslela ale chcem tym povedat ZE NIE VSETKO DRAHE JE DOBRE!!!...

sarin

tovar zabaleny a predavny pod znackou tesco vobec nemusi byt nekvalitny,.. treba si pozret vyrobcu a zistite ze je tam zabalene to co mate v kosiku mozno o niekolko korun drahsie..

lena251

ale kocky, ja si aj tak myslim, ze kazda z nas si vyberie aj tak co jej najviac vyhovuje. a to aj bez ohladu alebo s ohladom na cenu alebo kvalitu. a osobne si nemyslim, ze co je lacne nie je dobre a napr. aj tesco vlozky su podla mna dobre, len nie kazdemu vyhovuju. ja som tiez poskusala rozne a napr. intimky discreet su dost drahe a mne vobec nevyhovuju, pouzivam ria a tie su pre niekoho hrube (a napr. aj s tesco som bola spokojna). kazda sme ina predsa :)))

zuzka*

ja pouzivam Ria, lebo nie su umule. Always vobec lebo na tu umelinu mam alergiu a to je dost neprijemne,ked sa tam vyhadzete. Naterulla su tiez dobre,su tensie nez Ria. No najradsej pouzivam Ria.

jaja

no zuzu a sara diki za radu...urcite ich vyskusam...a daju sa kupit aj nejake vacsie balenia take ze 2 nasobne??? a kolko asi stoja???...akoze niezeby to bolo podstatne...len tak pre info=)...

zuzu pre jaja

belly zozenies skoro vsade, su prijemne ci uz zelene alebo modre, tenucke, jemne na povrchu ja ich pouzivam a ani ich necitim, som s nimi spokojna a velmi