Prosim o radu - mastna plet - nejake skusenosti?

Príspevok v téme: Prosim o radu - mastna plet - nejake skusenosti?
milooo123

Dobry den..uz sa mi nerobi velmi akne ale obcas take male na cele a na licach mam hrozne mastnu plet vidim to hlavne rano ked vstanem a kuknem do zrkadla pouzival som kade co vselijake pripravky a vodicky ale len som si dosral plet s tym :( a teraz mam flaky a jazvycky take mensie :( a teraz mi najviac zabera letna voda rano na prebudenie tou sa len oplachnem a vecer po treningu okolo 7mej sprcha a tam so sprchovym gelom si umyjem aj tvar a potom este na noc dam daky krem NIVEA CREME .. a je to celkom ok .. len ten krem neviem ci pouzivat mam lebo som si ho dal vcera prvy krat na noc a zda sa mi ze tie flaky mi skorej miznu lebo je to taky regeneracny krem .. moze byt ? alebo co by ste mi odporucili?

[zruseny12]

no ja by som na noc ti neodporucala krem ked mas mastnu plet...len si ju vycisti a hotovo...skor rano pouzivaj krem...
skus aj zeleny caj uvarit a potierat si zelenym cajom,ako pletovou vodou...

shiseido

ja mam mastnu ale len obcas sa mi nieco vyhodi hlavne pred menzesom alebo ked som v strese ,,ja si umyvam tvar cistiacim mydlom od SHISEIDO PURENES ( v tube) maju aj vo flaske ale v tube je lepsie ,,,dostat to v parfumerke stoji okolo 900 korun ale je to fakt dobre a vydrzi dlho lebo staci len kusok si dat a tvori to vela peny a dobre cisti plet,mne jedna tuba vydrzi dva mesiace..predtym som mala viac vyrazok nebolo to akne len take vyrazky (nastastie)teraz nemam nic pomohlo mi to ,,,,

teta.karamelka

Mám presne ten istý problém, ale myslím, že sa úplne vyriešiť nedá. V každom časáku, všade radia, ako sa zbaviť mastnej pleti, ale zabralo niekedy niečo? Nič. Takže... Asi neostáva nič iné, len si čistiť pleť, celkom dobrý je od Avéne - Cleanance, síce, je drahý, ale celkom fajn. A ono nie sú zlé ani peelingy... Krémy, moc nepoužívaj, jedine, menej mastné, bo to sa budeš lesknúť ešte viac.