čo mám robiť?????

Príspevok v téme: čo mám robiť?????
eliška974613

Milujem jedného chalana s ktorým som kamarátka. Všetko by bolo v pohode, keby som sa donho nezamilovala. Celkom si rozumieme, v podstate máme približne rovnaké názory, priority a plány, lenže povahovo sme úplne iný. Asi nemáme spoločnú ani jednu povahovú črtu. Ja som napríklad emociaonálne veľmi založená, kým on emocie pred ľudmi skrýva, ja som pochabá a on je pokojný. Ale skvele sa doplňame, klape nám to, vždy si dokážeme navzájom pomáhať. Avšak, som si na 110% istá, že ku mne necíti nič viac ako kamarádstvo. A má aj priateľku s ktoru si myslím že je šťastný. Vie že som donho bola zamilovaná, ale teraz tak brilantne skrývam svoje city, že si to už určite nemyslí. Predtým mi dal totiž rázne najavo, že nič viac ako kamarádstvo nebude. čo mám robiť??? ľúbim ho už dlho a ja viem že pravá láska chce dávať a teší sa ked je šťastný ten druhý, ale tiež to veľmi bolí ked vieš že niekoho koho celým srdcom miluješ ťa tak vôbec namá rád a nestojí o to. Spolu smezažili ťažšie chvíle, nemáme pred sebou tajomstvá a asi len mne po dlhom čase otvoril svoje srdce. čo mám robiť??? udržať si priateľsvo a zabudnúť na nezabudnuteľné??? alebo s ním už nebyť kamoška aby ma to tak nebolelo??? alebo mu to mám dať najavo??? prosím o radu, a mám 16 rokov.

:)

ahoj!aj toto sa stava:(neprestala by som sa s nim kamosit len by som mozno skusila taku kamaratsku pauzu.nejaky cas sa nestretavat.mozno to pomoze...mozno nie...ale uplne idealne by bolo si najst niekoho kto by mal o teba zaujem rovnako ako ty o neho:)neboj aj taky pride aj ked teraz ti to urcite pride uplne nerealne.