Točenie hlavy s pocitom na odpadnutie

Príspevok v téme: Točenie hlavy s pocitom na odpadnutie
ooo

Prosím vás poznáte niekto ten pocit? Ja mám úzkostnú poruchu, pri ktorej sa mi takto hrozne točí hlavy... nie som schopná ani sama chodiť, potrebujem všade doprovod, lebo sa mi zdá, že odpadnem. Mám aj veľmi nízky tlak. Beriem antidepresíva, ale nezaberajú. Vie niekto poradiť prosím. Som úplne vyradená zo života, nie som schopná sa pohybovať, už niekoľko týždňov som na péenke, stále testujú nové AD a nič...

inka

liecitelom uz ziadnym neverim...to som aj ja skusala .na reiky som chodila na masaze a pani ktora to robila bola uplne ina ako co som skusala pred tym,nic mi nevnucovala nesnazila s ama nijako liecit.ukazala mi len ako s auvolnim ako napatie zo seba a hnev dam von.ziadne ine tahy na mne neskusala.

inka

a potom som si zacala aj uvedomovat z eokolo seba mam ludi,ktori mi vsetko len zhorsuju.nie je ani to jednoduche pripustit si z etvoji najblizsi ti nepomozu a ty s amusis naucit ignorovat ich slova ich myslienky.naucit s azit sama so sebou a robit sama sebe dobre je pre teba prvorade na to nezabudni.kazdy den si urob radost sama pre seba musis dovolit svojej mysli uvolnit sa nielen svojmu telu.nic neuponahlas,ak budes cvicit alebo nieco robit s vedomim ze od toho cakas nejaku zmenu,nebude to fungovat.az ked zacnes robit nieco co ti prinasa radost az potom pocitis ulavu.ja som napr,isla cvicit s tym z ecely cas som myslela nato z es apotrebujem uvolnit,boal som stale strnuta a vsetko ma bolelo.ja neviem presne ako som dosla do stadia ze to bola pre mna radost.snad az ked som pochopila z esa nemusim bat ze to zvladnem a zacala som si viac verit

ooo

ja aj mám pár dní, že lepších a všetci sa tešíme a potom zrazu príde také rapídne zhoršenie, že sa nestíhame čudovať... ja si začínam myslieť, že takto budem musieť žiť celý život... že lepšie už bolo...

ooo

ja som bola u dákeho liečiteľa, ktorý sa tváril, že ma hneď vylieči a odvtedy mi je hrozne zle... nakoniec z neho vyliezlo, že nemá skúsenosť s liečbou ľudí, čo berú AD a že sa to môže biť... to bolo pred týždňom, jasné, točila sa mi hlava aj predtým, ale teraz nonstop, úplne neschopná života...

inka

ja som zo zaciatku tiez nebola nadsena ,stale neprichadzala ulava.mozno som natrafila na super ludi ,ktori my pomohli hladat kazdy den aj tie najmensie zmeny a potom som si zacala uvedomovat aj to dobre nielen to zle z acely ten den

inka

hlavne hladaj aspon naznak zlepsenia v sebe.ja viem z emne sa to uz teraz lahko hovori a stale to dokola spominane pozitivne myslenie je o nicom,pretoze ked je cloveku na figu tak asi tazko moze mysliet pozitivne

inka

vsetko preslo.naozaj.
ono to nie je len taka zmena,mna stala ta zmena naozaj velmi vela .a nielen odriekania ale aj penazi.nebola som zvyknuta skoro na nic z toho co som vlastne potom zacala robit

ooo

ja chodím na terapie, jem antidepresíva, jem rybí olej, cvičím jogu a stacionárny bicykel, Hayovú čítam, aj iné čítam, snažím sa veriť, chodím na prechádzky... nič mi nepomáha už 4 mesiace... som zúúúúúfalá

ooo

fakt? to je úplne hrozný pocit, ja ich mávam celý dni teraz, fakt silné... aj tie ti prešli? len tak zmenou životného štýlu?