Mastne vlasy

Príspevok v téme: Mastne vlasy
akinom007

Poradte nieco na mastne vlasy. Strasne ale strasne sa mi mastia vlasy. Vecer si umyjem cca o 18 -tej a na druhy den okolo 16-17 hod uz vyzeram strasne a keby si neumyjem co i len jeden den to uz by som sa zobudila s mastnymi vlasmi do pol hlavy:( minimalne.
FEn, lak nepouzivam, len prilezitostne raz max.2 razy do tyzdna.
Pouzivala som Wella Vivality s tym mi vydrzali valsy ako tak tych 24 hodin, ale uz ho nevyrabaju. Mam polodlhe vlasy, blond , prirodzene. Aky sampon popripade co by ste mi doporucili z vasej skusenosti? S niektorymi samponmi ale mam problem pretoze mi od neho nezostavaju blondave vlasy, uplne mi tmavnu do niektorych napr Sunsilk a to nechcem.

akinom007

od zalozenia prispevku presli roky no nic sa nezmenilo stale sa mi velmi mastia. Vlasy nefarbim ani som nikdy nefarbila som nutena umyvat denne. Niekedy ani 24 hodin nevydrzia. Minuly rok v som zacala od Aprila 2 mesacnu “ kuru” ze nech to vyzera akokolvek budem umyvat kazdy druhy den tak ten druhy den som chodila vzdy v cope kde bolo na denom poriadku pytanie ludi ci mam umyte prave mokre vlasy a pod. Citila som sa nekomfortne neprijmne. Vydrzala som tak fungovat 2 mesiace necakala som zazrak ale cakala som aspom mierne zlepsenie chcela som sa dostat aspon do stavy umyt kazdy druhy den no ale kdeze vobec ziadne zlepsenie

akinom007

111111/ no ked si aj stiahnem vlasy do copu stejne to extremne vidiet naposledy som jeden den neumyla urobila cop klient sa ma na obhliadke pytal ci mam mokre vlasy:)

11111

Tiez som pocula, ze cim castejsie sa vlasy umyvaju tym sa viac mastia. Tak ak fakt nebudes musiet vyjst z domu 2 - 3 dni, tak si ich neumyvaj. Alebo aj tak, si isch stiahni do copu a to az tak nevidno, ze su mastne. A inak je vraj dobry dreveny hreben. Vraj sa z toho nemastie tolko vlasy. No treba skusat..

lll

mne niekedy stacilo umyvat si vlasy raz do tyzdna a boli pekne,leskle,zdrave ,ale teraz si ich musim dva krat do tyzdna,lebo sa mi v poslednej dobe zacali hrozne mastit.teraz mam na 3 den od umytia mastne
a predtym som ich nemala mastne vobec(a to som si umyvala len raz za tyzen!)pouzivam sampon head&shoulders -ocean(povovdne som si chcela kupi H&S na mastne vlasy,ale citala som ,ze po samponoch na mastne vlasy sa vlasy mastia este rychlejsie,tak som nechcela riskovat)
no a teraz som dostala este pantene sampon a kondicioner na polamane vlasy,konceky sice suche mam ,ale neviem neuskodi mi ,ked budem pouzivat dva sampony sucasne?a este sa chcem spytat ,ze ci sa na mastne moze dat kondicioner ,lebo niekde pisali ,ze vraj nie ,ale moc tomu neverim ,tak sa radsej pytam....

akinom007

babulak/ ale to by som musela vyskusat jedine niekedy ked by som vedela ze sa nepohnem z domu, pretoze fakt ja by som vyzerala otrasne

babulak

no prave ze neda, lebo s takymi vlasmi nechces chodit po svete :D
ale mozno staci to par dni pretrpiet a umyt v tych cca. 3 dnovych intervaloch a uvidis ci sa nebudu menej mastit. ked nevyskusas nevies a kazdemu funguje nieco ine.
pocula som ze aj kamilkovy alebo zihlavovy odvar je dobry na mastne vlasy ale ja to nepouzivam lebo mam z toho vlasy ako "rozvarene".

akinom007

jajka001/ neviem ci ho skutocne uz nevyrabaju ale strasne dlho som ho uz nevidela v drogeriach to je velka skoda, lebo fakt bol naj.

akinom007

luucinka222/ Hak som brala vyse 4 rokov, bolo to sice o nieoc lepsie ale aj tak som muslea umyvat denne, ale apson mi to vydrzalo tych 24 hodin vtedy.), vysadila som ale v januari pretoze mi robila ine problemy...

akinom007

babulak/ no to som pocula ze cim castejsie umyvas tym sa viac mastia ale ako s tym prestat ? to sa jendoducho neda taka na svet ist nemozem!