Mastne vlasy

Príspevok v téme: Mastne vlasy
akinom007

Poradte nieco na mastne vlasy. Strasne ale strasne sa mi mastia vlasy. Vecer si umyjem cca o 18 -tej a na druhy den okolo 16-17 hod uz vyzeram strasne a keby si neumyjem co i len jeden den to uz by som sa zobudila s mastnymi vlasmi do pol hlavy:( minimalne.
FEn, lak nepouzivam, len prilezitostne raz max.2 razy do tyzdna.
Pouzivala som Wella Vivality s tym mi vydrzali valsy ako tak tych 24 hodin, ale uz ho nevyrabaju. Mam polodlhe vlasy, blond , prirodzene. Aky sampon popripade co by ste mi doporucili z vasej skusenosti? S niektorymi samponmi ale mam problem pretoze mi od neho nezostavaju blondave vlasy, uplne mi tmavnu do niektorych napr Sunsilk a to nechcem.

jajka001

umyvaj si vlasy radsej rano, cez noc sa vlasy dost mastia. ja som tiez pouzivala wella vivality a dlho ho nemozem zohnat, naozaj uz sa nevyraba? ten bol velmi dobry. teraz pouzivam zihlavovy alebo brezovy, vlasy si umyvam kazdy druhy den. z tych znackovych mi ziadny okrem welly nerobil dobre.

luucinka222

tie sampony zozenies v lekarni. Tie z drogerie moc nedoporucujem. Inak nebolo by odveci navstivit koznu lekarku..

luucinka222

ahoj,
z vlastnej skusenosti viem ake je to mat stale mastne vlasy... neviem kolko mas rokov, mne pomohla hak tiez i na plet i na vlasy... zo samponov je vynikajuci napr. Klorane na mastne vlasy alebo Vichy, umyvaj si vlasy len vlaznou vodou, hlavne nedrazdi korienky vlasov, takze ziadne masaze, ani privelke trenie pri umyvani... pocula som dokonca ze zabera raz do tyzdna si umyt vlasy jarovou vodou, ale to som zatial este neskusala :) takze za vysledok nerucim

babulak

ja pouzivam uz dlhsie ten zeleny na mastne vlasy a lupiny. umyvam si ich cca. kazdy druhy den (niekedy len ofinku :D ) a v pohode. ale vraj cim viac si vlasy umyvas, tym viac sa ti mastia.

akinom007

babulak/ aj teraz pouzivam Elseve Fialovy na objem a caste pouzitie, nie je zly ale aj tak sa mi dost mastia. ty umyvas denne?

babulak

mne funguje Elseve na mastne vlasy od L´Oreal. tiez sa mi dost mastili a mala som aj lupiny, ale odkedy pouzivam tento sampon tak sa to o dost zlepsilo. a blond farbu mi nemeni. vyzera to teraz ako reklama, ale mne fakt dost pomohol :D