Krvácanie pri stolici

megalittle

Ja mam ten problem ze som stale v tom istom kruhu a nedokazem sa pravidelne stravovat... Ako student vela hodin staravim v skole sedenim.. Ale ten problem ze po mesiacoch som mal problem z rannou stolicou. Nachadzala sa tam aj krv ... (na toaletaku) Mam zly pocit z lekara. Ale zas sa bojim niecoho vazneho. Nemavam to casto ale vratilo sa mi to po mesiacoch. mal som to v rannej stolici... znova to prestalo(aspon som si nic nevsimol) Tak sa chcem opytat ci to nemoze byt nepravidelnym stravovanim a castym sedenim.

Marek 3900

Chcem sa spytať a možno aj poradiť už tyžden mam krvavu stolicu krv je v mise aj na papiery čo to znamena????

Neznami

Od včera mam bolesti konečnika alebo už zadku, neviem to presne určiť, je možné že len som si odtrhol chlp na zadku a vytvorila sa krvacajuca ranka a pri vitierani toaletákom ju otváram ale môže to byť aj rakovina či hemeroidy. Pri vylučovaní na WC necitim bolesť ani v ini čas, len keď si toaletiakom vytieram zadok a nejaký čas po tom, na toaletiaku bola stopa krvy, som v zahraničí a najbližšiu dovolenku mám až v januáry, neviem či by som to dokázal vysvetliť tunajšiemu doktorovy a vlstne ešte žiadneho tu ani nemám, dá sa vybaviť do 2 týždnov. Môže to byť aj tá rakovina? Ak pôjdem doktorovy až o dva mesiace tak nebude neskoro?

trnka1

Nechcem nikoho strašiť, ono sa pri týchto krvácaniach zväčša jedná o vredy, hemoroidy, ale... Môj otec tiež dlho krvácal, návštevu lekára odkladal, bál sa. Nakoniec aj tak musel ísť k lekárovi, ktorý mu stanovil bohužiaľ diagnózu: rakovina hrubého čreva v pokročilom štádiu a dnes tu už bohužiaľ nie je! A to len preto, že návšetvu lekára stále odkladal. Odporúčam každému ísť k lekárovi, radšej zbytočne ako neskoro, každý máme niekoho, kvôli komu sa oplatí tu byť!!! Prevencia, každé dva roky, veď to máme zadara...

zuzullaa

Ahojte, ja mam presne tento isty problem a zajtra idem na vysetrenie, nech mam svedomie v poriadku. odporucam urobit to iste

kikulka

vecernica ďakujem,hneď v pondelok si na to niečo kúpim...tá krv je jasno červená a ako som písala,u mňa o rakovinu nejde,keďže onkomarkery mám OK

vecernica

kikulka, som s ista ,mama to mavala roky. Je na to mast hemoroid ci ako sa vola v lekarni. Co som pisala o vnutornych hemoroidoch mozu byt hlbsie a tie uz ani tak nebolia.Ale treba to liecit, niekedy sa zapalia.Moj ujo s tym musel ist az na opercaciu ,lebo sa mu to zapalovallo a mohol dostat abseces ,,{taka hrca plna hnisu}.ALE TA KRV MUSI BYT OSTRO CERVENA. ak to je krvacanie rakovinove,, byva jedna v starsiom veku a po dlasie je to tmava natravena krv. skoror az hneda. Treba sa po velkej potrebe vzdy umyvat poriadne mydlom,,,{ja to robim aj tak vzdy a hemoroidy nemam}.Spytaj sa v lekarni na tie masti vraj velmi pomahaju,,su aj nejake cipky volali sa tusim Faktum ci ako..oni ti uz poradia