Ako zvacsit prsia?

radka69

keď som dokojila, riešila som podobný problém. Prsia mi ovisli, zmenili tvar a tým pádom sa aj zmenšili. Čo bolo horšie začali sa mi na nich robiť strie. Po konzultácií s doktorom som sa dozvedela, že problém so striami by mohlo vyriešiť zväčšenie prs, čo by malo za následok natiahnutie kože. Chirurg predsa len niečo stojí a na druhej strane som sa aj celkom bála. Chvíľku som gúuglila, až som našla tento článok www.zdravystyl.eu .. Dnes tabletky používam už 2 rok a môžem odporúčať. Chcela by som ešte jednu vec. Netreba čakať hneď na zázrak a treba sa striktne riadiť informáciami na letáčiku!

Marhulka100

Tiež môžem potvrdiť. Žiadne mastičky ešte prsia nikomu nezväčšili. Jediná možnosť je buď plastika alebo tabletky. A megaprsia sú asi to najlepšie čo môžeš dostať v dnešnej dobe. Všade to vychvaľujú a ja mám tiež svoje skúsenosti, takže treba skúsiť a uvidíš. Za vyskúšanie nič nedáš ako píše aj Miša

marinablava

Čau. Ja by som teda do implantáov nešla. To totiž nie je len taká malá operácia aj keď sa robí na jednodňovej chirurgii. Ono mnoho báb tvrdí že napríklad tabletky na zvacsenie prs nepomahaju. Ja mam opacnu skusenost- ze mi tabletky zabrali. Mala som tabletky od www.megaprsia.sk ale firiem co predávajú tabletky na prsia je vela...
Uzivala som pravidelne 3 mesiace a prsia sa postupne zväcsili. Mala som jednotky, teraz mám trojky. Trvalo to dlho síce dlho a musela som stále mysliet na to, aby som nezabudla uzit tú tabletku- lebo to je vraj veľmi dôležité nevynechať dávku, ale výsledky sa dostavili a som spokojná... Takze ja by som tie tabletky na vasom mieste radsej tak rýchlo nezavrhovala. Oplatí sa to vyskúšať veď je to lacné, plastika stojí 2000 EUR tabletky kúpiš od 13 EUR a keď nezafungujú tak pojdeš pod skalpel no čo už...

saška

ahojte mam 12 rokov som chuda mam 30kg a som plocha moje spolužiačky maju prsia a ja nič velmi ma to sere prosim pomôšte prosim velmi

1kolka1

preboha dievca ! ... mas 13 ,tvoje telo sa este len rozvyja.. z toho si nic nerob.. vazne, ja budem mat 15 a som skoro plocha .ved si este ledva v puberte..z tvojich spoluziakov si nic nerob, ked nie su normalni tak si ich nevsimaj .. a antikocepsiu len koli tomu ? preboha.. po prve do patnastich ta ani gynekolog nepresetri ( z vnutra) a po druhe to nie su lentilky.. prosim ta ,nerob hluposti...kasli na reci ostatnych.. viem o tom svoje, mne sa smeju aj za to aka som vysoka, vychrtnuta, plocha, atd .. a mam ich vies kde.. tak kasli na to :P

Monči

PROSIM PROSIM PROSIM pomozte mi niekto ako si zvacsit prsia lebo som fakt zúúúfalá. Moje spolužiačku majú väčšinou 1, niektoré 2 a jedna dokonca 3! A ja som plocha!!! Chalani sa mi za to smejú a ani jeden z nich sa na mna nekukne. Mám 13 rokov, vysku 154 a vahu 45(45 kg mam len preto že som pocula ze ked chcem vacsie mam pribrat, ale tuk sa mi ulozil jedine na bruchu) Plačem preto skoro každý deň. Skúšala som aj cibulu, aj mlieko, aj cviky ale NIČ nepomohlo, potrebujem pomoc!! Tí ktorí používajú antikoncepciu prosim napiste mi ci sa da kupit aj bez predpisu a aj ked nemam 18. ďakujem.

RNG

Rozne prirodne prohormonalne doplnky a ich zmesy pomozu dost velkemu percentu zien,najma tym, co im prsia nenarastli pre rozne hormonalne poruchy a poruchy vyzivy.Viac o tom najdete napr na
-odkaz odstránený- kde som uviedol link na porovnanie roznych produktov a vysledky s nimi, podla hodnotenia zakaznicok.
Niektore su podla hodnotenia dost znacne ucinne, na moje prekvapenie.
Osobne povazujem hranie sa s hormonami za nebezpecne, moze sa obcas nevyplatit. Ale prirodne prohormonalne doplnky aspon nemaju skodlive postranne ucinky patentovanych chemickych hormonalnych nahraziek