Velka chyba...priznat, alebo zatlkat?

Príspevok v téme: Velka chyba...priznat, alebo zatlkat?
kreten

Ahojte, v prvom rade vas prosim, abys ste ma neodsudzovali, sam viem ze vsetko bola chyba a hnusim sa sam sebe.
Co sa stalo, mam priatelku, uz rok. Pred letom sme mali krizu, kedy som bol hodne nastvany. Co cert nechcel, prave v tom obdobi sa ozvala byvala (moja najvacsia laska). Skoncilo to zle, vyspali sme sa spolu. Co som vsak nepredpokladal, vobec nic to uz so mnou neurobilo. Nestalo to za nic, hned ako vypadla som sa dovracal a myslel som len na frajerku. Bola to obrovska chyba, za ktoru sa od tej chvile nenavidim. Teraz je tu vsak problem, je dost pravdepodobne za moja terajsia priatelka sa to dozvie. Neviem co mam spravit, pre mna to nic neznamenalo, uz som na to skoro zabudol, ane mi to na um neprislo. Neviem co dalej, ci jej mam povedat pravdu, a dufat ze mi dokaze odpustit, alebo zatlkat a dufat ze to bude v poriadku. Popravde nemam chut zatlkat, najradsej bo som to mal cele za sebou, ale v ziadnom pripade ju nechcem stratit. Toto leto sme sa strasne zblizili a zacali planovat spolocnu buducnost, nechcem o to prist. Ano, spravil som chybu viem to, som idiot, a obycajny chlap... ale kazdy by mal dostat druhu sancu.... co myslite? Je toto prekonatelne?

rodrigez

Ano mas pravdu, asi ho vazne miluje. Dokonca by som povedal ze o tom nepochybujem, inak by ho poslala kade lahsie. Ako pise nizsie, on jej to priznal az na zaklade toho, ze jej to povedali kamaratky. Kazdopadne v takomto pripade je asi povedat pravdu ako zatlkat a nechat kamosky nech to zvelicia a rypu sa v tom aj nadalej.
Ja tiez dufam ze to bude v poriadku a ze sa poucil. Nevera je svinstvo, ci uz v manzelstve, alebo mimo neho. Na druhej strane ak sa to raz stane, da sa to prekusnut. Ale ustavicna nevera urcite nie, hlavne ked su v tom city, to je podla mna ovela horsie ako spravit chybu. Myslim ze som to aj niekde cital, ze zena dokaze neveru odpustit, ale len do tej miery, pokial v tom niesu city. To je pre nu ovela horsie, ako len nejaka fyzicka chyba ci skrat. Samozrejme by sa to nemalo opakovat, to uz potom nema vyznam. Ak po prvej chybe nepochopime ze to toho druheho boli a je nam to jedno, netreba dalej vo vstahu pokracovat. V prvom rade by sme si mali vazit jeden druheho a doverovat si, aj ked je to velmi tazke. Akonahle si neverime, domyslame si kopec hovadin a stavaju sa z nas ziarlilvi paranoici co v konecnom dosledku aj tak vedie k zaniku vstahu.

[zruseny12]

NIE JE UMENIE ZALTKAT,JE UMENIE PRIZNAT SI CHYBU...A SNAZIT SA POTOM ABY SA TO NEOPAKOVALO...
JA IM ZELAM VELA STASTIA...A NEHLADALA BY SOM POSTRANE UMYSLY U KRETENOVEJ PRIATELKY...LEN PRETO,ZE MU ODPUSTILA...ASI JE TO CLOVEK,KTORY HO FAKT MILUJE...

[zruseny12]

rodrigez...ale prave,teraz je taky svet,jasne keby to bolo len medzi nimi dvoma...byvalou a kretenom nieco...a nikto viac by o tom nevedel...tak je to ine...ale zasa...byvala,ktovie aky mala zamer,preco to robila...a okolie/kamosky/
a stale by len kretenova priatelka bola ako ta hlupana...
...myslim,ze urobil dobre,ze jej to povedal...
nemysli,si ze neviem co je to nevera,ale uz v manzelstve...

rodrigez

maria ja nehovorim ze je dobre aby sa urcite priznal. Skor si myslim ze preco musia jednu chybu rozmazat jej kamaratky, ked vedia ze to cajke ublizi. Skor mali dat rec s nim ako to je. Nehovorim keby trtkaval na kazdom zure niekoho ineho, ale pokial ide o jedno taketo sproste zavahanie, nerozmazaval by som to. To iste moji kamarati. Ak viem ze ho frajerka raz ozrata podviedla, necham to tak, max sa porozpravam s nou. Ale ak by robila z neho ustavicne idiota, tak to uz je o inom. Ale v ziadnom priade by som nezvelicoval ako henta sliepka. O co jej islo? O pomstu? Zbytocne sa namahala. Vydel som raz pripad, kedy jednorazova nevera vstah este utuzila. Bol to chalan, ktory by frajerke dal vsetko na svete. Problem bol v tom ze cajocka si nim bola az moc ista a brala ho ako samozrejmost. Tak sa aj spravala. No akonahle sa dozvedela ze chalan nieco poriesil a chvilu nad tym uvazoval si uvedomila ze ho moze stratit a zacala dokonca aj zdravo ziarlit. Su doteraz spolu a stastny, jednoducho ona pochopila jeho cenu a chce byt s nim. Uz su spolu od tej udalosti 6 rokov a ani jeden z nich nikdy viac nepochyboval ani nezavahal.

[zruseny12]

presne tak,lepsie povedat pravdu,ako keby sa jeho priatelka mala dozvediet od inych.../jasne,ze je to tazke aj pre nu,ale aspon nevyzera ako nejaka hlupana.../

rodrigez

No neviem, ako radite chalankovi ze zatlkat. Sak on aj chcel, akurat jej trtle kamaratky museli pustit hubu na spacir. A ako tu este pise ze byvala aj zvelicovala, musi to byt riadna truba, asi zavidi. Veser sa bracho na vsetky rady. Ak si to s nou prebral a je to viac menej ok, tak pohoda. Otazne je, ked to tak easy zobrala, co spravila uz pred tym ona. Sam uvidis ako sa to skonci, kazdopadne byvala je asi riadne nasrata ze ste sa aj tak nerozisli:) lol truba je to.