Škola-spolužiaci-problém pls poraďte ...

Príspevok v téme: Škola-spolužiaci-problém pls poraďte ...
_wrrrr

No takže ja by som mala taký problém .... V škole-v triede sa ku mne a mojej kamarátke správajú strašne zle ... ja a ona = veľké protiklady,a predsa si rozumieme ..Ju každý odhováral aby sa so mnou kamarátila,a to ani neviem prečo ..URČITE som nikdy nebola outsider,pretože vždy som v triede robila zábavu,mala som veľa kamarátov,aj mám,ale nie z triedy ... My dve spolu sedíme,a spolužiaci vykrikujú,že prišli trávičkárky ( v živote som len ani naživo nevidela Marihuannu) na hodinách etiky žalúju že chlastáme,fajčíme,chodíme pozaškolu( to s pozaškolou je zase velikánska lož,pretože ani jedna z nás nebola pozaškolu) ... Vlastne v triede je pár ľudí,ktorí sú oveľa horší ako my, sú vonku do rána,po diskotékach,ožierajú sa,a my nič také že vonku nemozeme byt ...u mna limit do siedmej ;) ... Síce to s fajčením je pravda,občas si dáme,ale nie sme na tom závislé ... Pár ludí z triedy to propaguje viac a niektorí (cca 4) už aj skusali trávu ... Nie som nejaká že by som sa nevedela obránit,vedela by som ich zničiť .;) ... jednej som to už urobila ale viac nechcem ... čiže fakt neviem akoby som to mala riešiť? nevšímať si to ? s triednou určite nie pretože tá ma taktiež neznáša,pretože jej trepú o mne hlúúposti .... Je ťažké v takej škole byť .inak som deviatačka,ale som na osemročnom gymnáziu ... No tak v skratke som to opísala ... :) ..

leerka

Ovecka ja som byvala na strednej najlepsia ziacka , byvala som vzdy vyznamenana(tym sa eraz nejdem chvalit),ale asi im bolo blbe dat mi k tomu na vysvedcenie 2alebo3zo spravania tak to nikdy ani neurobili...aj ked som papulovala,bola som drza, ale vzdy som zastavala bud svoju pravdu alebo som si zastavala pravdu niekoho ineho...nikdy to nebolo nepravom....

0vecka

2 leerka podla mna preto ti ju nedali lebo si ju xcela kamarat takto prechadzal na strednej na vsetko kaslal a vychadzala mu cista 5 a uca ze no ale ja ta necham prepadnut a on ze ano nechajte ja xcem prepadnut a dostal vzdy 4

leerka

ale mozno ti ju ani nedaju, mna tiez strasili na praxi ze mi daju 2alebo 3 zo spravania anikdy nedali a to som im este hovorila, ze ju chcem, nech mi ju daju...a nedali, len to hrali...a co si to vlastne urobil? podla mna to nie je na trojku.... skus sa poroozpravat s riaditelom alebo s triednou o tom.... alebo s rodicmi,ale tych chces asi vynechat, ze

exituspk

mam problem prosim vas poradte neviem co mam spravit budem mat znizenu znamku zo spravania koli tomu ze som bol na orientaccnom behu za skolu a som jednu zastavku polozil na zem a videl ma niekto riaditel mi povedal ze som strapnil skolu a mam podmienecne 3 zo S. Prosim poradte

pendolíno

Vzdy sikanuju niekoho kto sa bud vymyka z ramca alebo je v nejakom smere sikovnejsi, lepsi uspesnejsi. Treba to len pretrpet, pokial je to uz moc zmenit triedu, skolu a vsetko bude ok. Hlavne sa netrapit a nedeptat.

pendolíno

V kazdej triede sa najdu takito sviniari co si dokazuju svoju "silu" sikanou. A o par rokov sa potom obzri a zistis ze skoncili ako uplni luzeri a ty budes uplne niekde inde a budu ti len ticho zavidet. Aj my sme mali nahovno kolektiv a triedu, mna sice extra nesikanovali ale tiez to nebolo uplen ruzove.

rolandesss

ODKAZ PRE KAZDEHO KOHO : OHOVARAJU, SIKANUJU, KLAMU A ZAVIDIA:

vyskusajte toto:
AK VAS NIEKTO V DAJNEJ CHVILI VYPROVOKUJE, ZANEHCJATE CHLADNU HLAVU VULGARIZMY ZAHODTE A CHODTE NA TOLOGICKY A PREFIKANE: ZISTUJTE SI SLABE STRANKY O LUOCH KTORI VAS TAK NEMUSIA A V DANEJ CHVILI SA POSTAVTE ZAHLADTE SA OSOBE PRIAMO DO OCI A VYBODNITE JU VASOU INFORMACIOU...JA VIEM ZE TO BUDE VYZERATAKO KELEBETA,ALE POMAHA TO... NIECO ZA NIECO... """""A KED VY KU MNE TAK A JA VAM NIC , TAK AJ JA KU VAM TAK LEBO VY KU MNE VSETKO""""... to je MOJE motto! DRZIM PALCE!!!!

sikaNOVANI.......NEDAJTE SA!!! BRANTE SA VSETKYM CO PRIDE... ZACNI ODZNOVA.UVEDOMTE SI CHYBY SVOJE ALE AJ OSTATNYCH A UCTE SA NA NICH......

to vam odkazuje clovek sikanovany neskor velmi uznavany a oblubeny s ktoryms a chce bavit uplne kazdy... PATOLIZACI SU VSADE... tak nezabudnite...najdi si svoju cestu lebo len ta t oslobodi od sikany , strachu a ponizenia...

NAJDI SI SVOJ CIEL...BUD V NOM SKVELY..NECH ZAVIDIA...LEBO SU NULY...
:):):)

pre bianku

Ja som mal tiež problémy v škole. Spolužiaci ma šikanovali, a ja som nechcel odísť do druhej triedy. Tiež som to chcel poriešiť, ale oni nemali žiadny rešpekt ani pred riaditelkou. Nakoniec po dlhom čase som prešiel do druhej triedy lebo šikanovanie sa stupňovalo a spolužiaci mi robili strašne zlé veci, napríklad počas telesnej mi niekto z nich hodil oblečenie do wc misy, alebo mi vysypali školskú tažku do smetiaka, nadávali mi, vysmievali sa mi a vymýšlali si na mňa rôzne blbosti. Ale v druhej triede som už mal pokoj len som lutoval, že som neprešiel skôr. Oni na rozdiel od tej predchádzajúcej triedy mali pred riaditelkou rešpekt a nechceli riskovať, že dostanú v poslednom ročníku základnej školy zníženú známku zo správania.

bianka

čauko .... prosím vás poradte mi v škole je momentálne veľká hádka ... straší sú spolužiaci hoci čo robím vadí im to... s učením nemám problémy ale s nimi veľké neviem ako to vyriešiť psychologička mi poradila aby som odišla ale ja sa bojím že to iste bude aj v druhej škole.... ako mám s nimi vydržať ... oni stále hovoria že si vymíšľam naozaj mám odísť ????????

veverqua

domca, viem, ze teraz je to pre teba tazke, ale skus sa nad to trosku povzniest, a nabuduce, ked budu mat nejake poznamky, odpovedz im nieco vtipne, proste obrat to na srandu. Humor je vzdy super prostriedkom, ako zvladnut kadejake situacie. a vari ta trapi to, ze sa stebou nebavia prave ti, co piju, fajcia a neviem co este? a naco by ti taka konverzacia nakoniec aj bola? urcite je mnozstvo mladych ludi presne takych ako aj ty a mozno su niekde blizko v tvojom okoli, takze nezufaj a hlavne, maj usmev na tvari!