Očkovanie proti chrípke - áno alebo nie?

Príspevok v téme: Očkovanie proti chrípke - áno alebo nie?
mirka 23

Čo si myslíte o očkovaní proti chrípke? Nemá očkovanie aj negatívny vplyv na ľudské telo? Neostávajú nejaké škodlivé látky v tele. Teraz je v médiách strašne silná kampaň za očkovanie proti chrípke. Všetci sa ihneď máme zaočkovať, ale nikto nehovorí o mínusoch očkovania. Nie je to len zase o tom, že sa farmaceutický priemysel na nás nabalí? Zaujíma ma aj názor RNG.

mirka 23

Sonka, skús pozrieť čo ti radil RNG. Základ by som ti poradila zinok selén a probiotiká, toto by mal brať každý zdravý človek. A plus ešte nejaké céčko. RNG má tieto doplnky vo svojom obchode lacnejšie a nie sú chemické. Ja som si už urobila objednávku, a dôjde ti to domov na dobierku. Ak chceš dám ti tel. číslo. No a ešte by som ti poradila sa pozrieť na tému o koloidnom striebre je to super vec a u RNG stojí veľmi málo. No a dávaj pozor na chemikálie. No a ja by som ti na chorobu poradila mumio z lekárne (10tab. - 55sk), troška horšie chutí, ale má super účinky, skús pozrieť popis na nete.
No a máš super lekárku, ale takých je asi 99% na Slovensku, preto keď som chorá, tak k nej ani nejdem.

sonka

No, tak včera som bola pri lekárke ohľadom tých atb. Vravela som jej, že mám z nich silné vedĽajšie účinky... Ona mi ich zmenila, resp. mi povedala, že si mám kúpiť sirup sinupret, kt. pomáha uvoľNˇovať hlieny v nose a ešte použ. nosné kvapky. Na záver skonštatovala, že atb mi ani vôbec netrebalo, že mi ich ani nemusela predpisovať, tak to ma už teda dosť vyviedlo z miery. Proste silná káva pre mňa.

Tak teraz si chcem ísť kúpiť nejaký výživový doplnok, zrejme najlepší by bol nejaký, kt. obsahuje vit. C. Tiež neviem, či stačí len ten jeden, alebo je potrebných viac, lebo odporúčali ste mi tu viac a teraz by som si z nich chcela vybrať nejaké konkrétne už.

damian

Lena, o nebezpecenstve soje piseme na nasej stranke v clankoch o soji. Soja, je zistene, potlaca funkciu stitnej zlazy, ma vela estrogenov, ktore z chlapca mozu vyvinut clapa z dievcenskymi crtami, sposobit neplodnost atd. atd.

lena251

dakujem za rady. este sa chcem opytat preco nie sojove mlieko a tiez nie kravske? s tymi malinovkami a sladkostami suhlasim :) ja som mu od malicka davala len vodu, a teraz mi to pripada akoby mu chybali tie malinovky :) no ja mu ich ani teraz nerobim a sirupy ani nekupujem. to moj priatel ho tak uci a neda si povedat. aj na futbale im trener kaze mat len cistu vodu a nie malinovky a caje. a mame aj filter na vodu. je to super vec.

damian

MII, je teda co napravat. 6 rocny chlapec potrebuje minimalne 1 liter cistej nesytenej vody denne. Malinovky nie su cistou vodou, su nebezpecne, obsahuju kyseliny, karbon (velmi dehydruje) a cukry (hyperaktivita). Mlieko vymen na ryzove alebo ovsene (v ziadnom pripade nie sojove). Kedze je hyperaktivny, potrebuje menej cukrov, uhlohydratov a vela esencialnych tukov, ako lanovy olej, rybie oleje, alebo Omega 3 a 6 kapsule. Vsetky tieto veci zaroven prispeju imunite. 2 hod pred TV je velmi vela, hlavne v dnesnej dobe americkej "televizacie". To nie je dobre pre hyperaktivitu z psychol. hladiskaa. Potrebuje aj viac ovocia a zeleninky, nauc ho na zeleninove salaty (nemyslim salat ako samostatny salat, ale kombinaciu mnohych zelenin) s jablcnym octom a na osladenie med (nie biely cukor!). Prajem vela stastia!

barboraaas

studujem na zdravotnej skole a myslim ze ockovanie ma sovje plusi a minusi..clovek ma svoj imunitny system a ked sa narusi niecim umelym pre telo(vakciny)viac vyvolava tu chorobu,,mam s tym skusenost ked som sa davala zaockovat proti hepatitide A,B..kazdy mesiac som bola moc chora...

mii

syn ma 6 rokov, cistej vody nevypije vela i ked sa snazim mu davat cistu vodu ako nejake malinovky t.j cca 0,5 l denne, kravske mlieko ma v podobe krupicnej kase sem-tam, alebo rano ked papa roztek v kakauku :), sladkosti papa tak normalne, jedna za den + sem tam nejake tie gumove cukriky (napr. zuby :) ) na to dbam od malicka, ovocie a zeleninu myslim malo. ked chodi do skoly tiez sa snazim mu dat nejake to jablko, banan. v nedelu pri vareni obeda mu dam mrkvu alebo aj kalerab ak je.pri tv a pc, nebyva dlho, nakolko viem ze to nie dobre prenho, tak cca hodinu dve. a pohyb, zacal chodit na futbal 2x do tyzdna a inak je v pohybe stale lebo je velmi hyperaktivny :))