Mám to len ja také alebo aj vy?

Príspevok v téme: Mám to len ja také alebo aj vy?
lenka.

viem,že takýchto tém už bolo dosť, ale nenašla som odpoveď na svoju otázku. mám priateľa, intímne spolu žijeme pol roka, ale nikdy som toto neodsledovala: pri milovaní už pri predohre som veľmi ale veľmi vlhká. a keď mu chytím občas ruku, keď ma hladí dole, tak cítim, že moja vlhkosť nie je ako voda, ale trošku hustejšie . niečo podobné výtoku, ale ten nemávam ( no možno po skončení menštruácie). tak by som chcela vedieť, že keď zvlhnete, či to máte tekuté ako voda, alebo hustejšie. viem, že je to blbá otázka, ale chcela by som vedieť odpoveď. Ďakujem všetkým. LENKA

kaja002

tiez vela vlhnem, presne tato klzkava tekutina a stavalo sa mi u predchadzajuceho partnera ze som ho kvoli tomu prestavala citit ked bol vo mne a to ho nemal kratky, dlhy do dvoch ruk, moj novy ho ma kratsi ale dost hrubsi vypada ako plechovka a toho citim poriadne, je to uzasne, hrubka rozhodla :-P

otek

Ked mate mokre vytoky pri drazdeni,tak je to v poriadku,ked je to cira az do biela sfarbena tekutina hustejsiej struktury.A este aj klzka a trochu lepkava.Tak to ma byt.A hambit sa za to vobec nemusite.Vecsinu muzov to velmi vzrusuje.

picunda

Ja som bola s priatelom vonku mala som červené tesné kraťasy a dopadlo to tak že pri bozkávaní v parku ma dráždil za kundu až som sa spravila,bola som taka pretečená,že som si to musela zakrývať kabelou,ale bolo to super!!!

bibbba

hehe tiez som raz jazdila na jednom chalanovi a zrazu sa zacal smiat, ze mu to tece po riti :D ked sme skoncili tak tam bol taky flak na posteli jak keby som sa pocikala, ale nemavam to casto....

bibbba

teda ty to mas take kašovite a pytas sa ci my to mame vodove? :) ale ne... co ja viem, ja to mam take stredne asi, ale 75percent vodove :D

opička3

Ja by som potrebovala radu,tiež som nadmierne vlhká stačí len trošku vzrušenia ,nežné bozky a už som vlhá ako keby mi niekto vylial vodu do nohavičiek.Naposledy ked som bola s priatelom tak som nanom ležala teda skor sedela a mala som suknu,všetko mi to pretieklo na jeho čierne nohavice,vyzeralo to ako výtok dalo sa to natiahnuť a farba taka niečo medzi priesvitnou a bielou,ked to zbadal ja som sa skoro od hanby prepadla.Nevedela som čo nato povedať.Tak sa chcem aspon spýtať či myslíte ze to mužom vadí alebo ich to ešte viac vzruší,alebo,či sa stým nedá niečo robiť.Ďakujem.