Poradte mi.....aby vztah fungoval

Príspevok v téme: Poradte mi.....aby vztah fungoval
drobcek025

Ahojte, chcem vas poprosit o radu...Citala som si prispevky,tak snad nekto poradi aj mne :)Mam priatela nieco vyse pol roka.On bol zvyknuty travit skoro kazdy vecer niekde v bare, naco ja som zvyknuta nikdy nebola.Ale po case sa to zmenila,od kedy prestal fajcit tak ho uz ani po baroch netaha.No teraz ma kamos rozlucku so slobodou a maju ist oslavovat na chatu.Vobec sa mi to nepaci,kedze to nebude cisto muzska zostava. Je odo mna moc sebecke, ze sa mi nepaci aby tam siel, kedze ja som minule tiez nesla na firemnu akciu lebo sa to nepacilo jemu?

klarka12

ja tomu rozumiem, ze na zaciatku vztahu nie je dovera este taka, ako by mala byt, ale na druhej strane prave preto, ze je to zaciatok vztahu a obe strany byvaju znacne zalubene sa clovek nema coho obavat. a ak tam aj su nejake tie obavy, treba to prekonat a dat tomu druhemu sancu ukazat, ze za to stoji.

sarin

:) neviem baby ako si vy predstavujete vztah, ale v podstate ide o to aby si ludia rozumeli robili to co druhemu neprekaza, co mu neublizuje,... Jeden pre druheho sa obetuje,... atd atd a tym sa buduje dovera a utuzuje... Takze ak je nekdo na zaziatku vztahu, tak je zdrave nemat hlboku doveru neviem az kam..

Tak ale kludne si nasadte ruzove okuliare a potom si liecte rany na psychiatrii...

Drobcek mam 25 a som 5 rokov vydata :) Nikdy som nemala sex s nikym inym len s manzelom a on tiez len so mnou :) Manzelovi doverujem, ale jedna vec je rozum a druha testosteron ;) + alkohol :D

samsung

dalsia taka....preboha baby spamatajte sa!!! golem ma pravdu, ale naco to pisat, vy aj tak mate svoje hlavicky zadebnene az az :)
tak sa len pekne zamknite s priatelmi do bytu, aby nedajboze nikto nikoho nepodviedol...
mimochodom jajka, nechcem byt hnusna k tebe, ale precitaj si este raz co si napisala :)

klarka12

boze jajka, to co davas? rozlucka so slobodou- len o sexe, hej???:-D neviem preco, ale mam pocit, ze nemas ani paru o tom, co je to rozlucka so slobodou.. samsung, suhlasim s tebou. ved to vyzera, ze vy neustale cakate, ze vas ten vas podvedie, sa trosku spamatajte, ved na to, aby vas podviedol ziadnu rozlucku nepotrebuje. mali by ste si ich priviazat o nohu stola.. nic v zlom:-)

jajka001

ak poznas jeho kamosov a vies ze su to take tie typy co idu po babach, tak sa ti vôbec necudujem ze mas strach ho tam pustit. pretoze a špecialne ked ide o rozlučku so slobodou, tak to bude asi len o sexe. a aj keby on zrovna nechcel, sila kolektivu ho k tomu dotlaci, aby to tiez skusil, hlavne ked bude pripity. ja by som teda kludna nebola.